TLAČIAREŇ R.L.S., spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36358436
DIČ: 2022185594
IČ DPH: SK2022185594
Luhačovická 12, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Luhačovická 12, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Tlač a reprodukcia záznamových médií 18.12
Dátum vzniku: 10. 5. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2006
Spisová značka: Sro/40547/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); reklamná, propagačná a inzertná činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Židek od 10. 5. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TLAČIAREŇ R.L.S., spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 58 % na 11,5 tis. € a tržby jej ostali na 118,9 tis. €.

118,9 tis. €
Tržby
11,5 tis. €
Zisk
175,2 tis. €
Aktíva
156,9 tis. €
Vlastné imanie
10 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,3 tis., 2022 22,8 tis., 2023 22,5 tis., 2024 27,1 tis., 2025 11,5 tis.20219,3 tis.202222,8 tis.202322,5 tis.202427,1 tis.202511,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 104,5 tis., 2022 126,2 tis., 2023 106,8 tis., 2024 118,9 tis., 2025 118,9 tis.2021104,5 tis.2022126,2 tis.2023106,8 tis.2024118,9 tis.2025118,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 118,9 tis. € 11,5 tis. €
2024 118,9 tis. € 27,1 tis. €
2023 106,8 tis. € 22,5 tis. €
2022 126,2 tis. € 22,8 tis. €
2021 104,5 tis. € 9,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie156,9 tis. €
  • Záväzky18,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TLAČIAREŇ R.L.S., spol. s r.o. v konkurze?

TLAČIAREŇ R.L.S., spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TLAČIAREŇ R.L.S., spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TLAČIAREŇ R.L.S., spol. s r.o. tržby 118,9 tis. €.

Je firma TLAČIAREŇ R.L.S., spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TLAČIAREŇ R.L.S., spol. s r.o. dosiahla zisk 11,5 tis. €.

Je TLAČIAREŇ R.L.S., spol. s r.o. platiteľom DPH?

TLAČIAREŇ R.L.S., spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TLAČIAREŇ R.L.S., spol. s r.o. sídli?

TLAČIAREŇ R.L.S., spol. s r.o. má sídlo na adrese Luhačovická 12, Bratislava, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026