P - MAL Color, spol. s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36358207
DIČ: 2022184417
IČ DPH: SK2022184417
Miestneho priemyslu 1083, Námestovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Miestneho priemyslu 1083, Námestovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.34
Dátum vzniku: 10. 5. 2006
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2006
Spisová značka: Sro/17511/L
Predmet podnikania (výber): obchodná činnosť v rámci voľných živností (realitná činnosť); sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť); demolácie, búracie práce a prípravné práce pre stavbu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Pisarčík od 10. 11. 2015
    konateľspoločník
  • Patrik Pisarčík od 31. 7. 2026
    konateľspoločník
  • Silvia Pisarčíková od 31. 7. 2026
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť P - MAL Color, spol. s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 79 % na 13,1 tis. € a tržby jej klesli o 14 % na 1,1 mil. €.

1,1 mil. €
Tržby
13,1 tis. €
Zisk
1,1 mil. €
Celkové výnosy
261,3 tis. €
Aktíva
66,8 tis. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť
13,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 19,3 tis., 2022 30,4 tis., 2023 22,5 tis., 2024 61,8 tis., 2025 13,1 tis.202119,3 tis.202230,4 tis.202322,5 tis.202461,8 tis.202513,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,2 mil., 2022 1,3 mil., 2023 1,2 mil., 2024 1,3 mil., 2025 1,1 mil.20211,2 mil.20221,3 mil.20231,2 mil.20241,3 mil.20251,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,1 mil. € 13,1 tis. €
2024 1,3 mil. € 61,8 tis. €
2023 1,2 mil. € 22,5 tis. €
2022 1,3 mil. € 30,4 tis. €
2021 1,2 mil. € 19,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok72,0 tis. €
  • Zásoby149,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky39,0 tis. €
  • Finančné účty420 €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Fondy zo zisku996 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov42,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie13,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky121,6 tis. €
  • Bankové úvery72,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma P - MAL Color, spol. s.r.o. v konkurze?

P - MAL Color, spol. s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma P - MAL Color, spol. s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala P - MAL Color, spol. s.r.o. tržby 1,1 mil. €.

Je firma P - MAL Color, spol. s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 P - MAL Color, spol. s.r.o. dosiahla zisk 13,1 tis. €.

Je P - MAL Color, spol. s.r.o. platiteľom DPH?

P - MAL Color, spol. s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma P - MAL Color, spol. s.r.o. sídli?

P - MAL Color, spol. s.r.o. má sídlo na adrese Miestneho priemyslu 1083, Námestovo, 029 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026