PREŠOVSKÁ 1st,s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36354945
DIČ: 2022174869
IČ DPH: SK2022174869
Trenčianska 47, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Trenčianska 47, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 25. 4. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 5. 2006
Spisová značka: Sro/40330/B
Predmet podnikania (výber): prenájom nehnuteľností s poskytovaním aj iných než základných služieb spojených s prenájmom - obstarávateľská činnosť; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Eva Bocková od 25. 4. 2006
    konateľ
  • EMBER one s.r.o. od 1. 12. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PREŠOVSKÁ 1st,s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 29 % na 64,4 tis. € a tržby jej klesli o 50 % na 417,8 tis. €.

417,8 tis. €
Tržby
64,4 tis. €
Zisk
528,8 tis. €
Celkové výnosy
1,5 mil. €
Aktíva
1,0 mil. €
Vlastné imanie
31 %
Celková zadlženosť
39,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 20,3 tis., 2022 16,4 tis., 2023 455,4 tis., 2024 90,3 tis., 2025 64,4 tis.202120,3 tis.202216,4 tis.2023455,4 tis.202490,3 tis.202564,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 149,6 tis., 2022 648,9 tis., 2023 1,0 mil., 2024 840,2 tis., 2025 417,8 tis.2021149,6 tis.2022648,9 tis.20231,0 mil.2024840,2 tis.2025417,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 417,8 tis. € 64,4 tis. €
2024 840,2 tis. € 90,3 tis. €
2023 1,0 mil. € 455,4 tis. €
2022 648,9 tis. € 16,4 tis. €
2021 149,6 tis. € 20,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok434,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky839,1 tis. €
  • Finančné účty232,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov962,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie64,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky24,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky313,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PREŠOVSKÁ 1st,s.r.o. v konkurze?

PREŠOVSKÁ 1st,s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PREŠOVSKÁ 1st,s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PREŠOVSKÁ 1st,s.r.o. tržby 417,8 tis. €.

Je firma PREŠOVSKÁ 1st,s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PREŠOVSKÁ 1st,s.r.o. dosiahla zisk 64,4 tis. €.

Je PREŠOVSKÁ 1st,s.r.o. platiteľom DPH?

PREŠOVSKÁ 1st,s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PREŠOVSKÁ 1st,s.r.o. sídli?

PREŠOVSKÁ 1st,s.r.o. má sídlo na adrese Trenčianska 47, Bratislava, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026