TRAVEL & TRANSPORT s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36351105
DIČ: 2022128691
IČ DPH: SK2022128691
Hlavná 815, Podolie

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlavná 815, Podolie Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 31. 1. 2006
Základné imanie: 26,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 26. 4. 2006
Spisová značka: Sro/16409/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jehop predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Róbert Augustín od 31. 1. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TRAVEL & TRANSPORT s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 33 % na 259,3 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 2,0 mil. €.

2,0 mil. €
Tržby
259,3 tis. €
Zisk
2,0 mil. €
Celkové výnosy
1,6 mil. €
Aktíva
1,0 mil. €
Vlastné imanie
33 %
Celková zadlženosť
54,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,0 tis., 2022 1,9 tis., 2023 131,3 tis., 2024 194,7 tis., 2025 259,3 tis.20211,0 tis.20221,9 tis.2023131,3 tis.2024194,7 tis.2025259,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,3 mil., 2022 1,7 mil., 2023 1,6 mil., 2024 1,9 mil., 2025 2,0 mil.20211,3 mil.20221,7 mil.20231,6 mil.20241,9 mil.20252,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,0 mil. € 259,3 tis. €
2024 1,9 mil. € 194,7 tis. €
2023 1,6 mil. € 131,3 tis. €
2022 1,7 mil. € 1,9 tis. €
2021 1,3 mil. € 1,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok289,6 tis. €
  • Zásoby20,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,1 mil. €
  • Finančné účty84,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie28,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie26,6 tis. €
  • Fondy zo zisku31,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov728,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie259,3 tis. €
  • Rezervy4,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky392,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky126,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TRAVEL & TRANSPORT s.r.o. v konkurze?

TRAVEL & TRANSPORT s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TRAVEL & TRANSPORT s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TRAVEL & TRANSPORT s.r.o. tržby 2,0 mil. €.

Je firma TRAVEL & TRANSPORT s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TRAVEL & TRANSPORT s.r.o. dosiahla zisk 259,3 tis. €.

Je TRAVEL & TRANSPORT s.r.o. platiteľom DPH?

TRAVEL & TRANSPORT s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TRAVEL & TRANSPORT s.r.o. sídli?

TRAVEL & TRANSPORT s.r.o. má sídlo na adrese Hlavná 815, Podolie, 916 22.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026