AUTOTRADE TRENČÍN, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36350516
DIČ: 2022108264
IČ DPH: SK2022108264
Bratislavská 1979, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bratislavská 1979, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.11
Dátum vzniku: 5. 1. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2006
Spisová značka: Sro/16347/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných živností (veľkoobchod) - náhradné …; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných živností (maloobchod) - náhradné diely n…; oprava cestných motorových vozidiel …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marián Mucha od 5. 1. 2006
    konateľspoločník
  • Vladimír Palák od 5. 1. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AUTOTRADE TRENČÍN, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 71 % na 6,4 tis. € a tržby jej klesli o 11 % na 451,8 tis. €.

451,8 tis. €
Tržby
6,4 tis. €
Zisk
453,2 tis. €
Celkové výnosy
235,9 tis. €
Aktíva
95,5 tis. €
Vlastné imanie
59 %
Celková zadlženosť
23,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 25,1 tis., 2022 13,7 tis., 2023 2,9 tis., 2024 22,6 tis., 2025 6,4 tis.202125,1 tis.202213,7 tis.20232,9 tis.202422,6 tis.20256,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 387,7 tis., 2022 416,6 tis., 2023 429,6 tis., 2024 505,2 tis., 2025 451,8 tis.2021387,7 tis.2022416,6 tis.2023429,6 tis.2024505,2 tis.2025451,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 451,8 tis. € 6,4 tis. €
2024 505,2 tis. € 22,6 tis. €
2023 429,6 tis. € 2,9 tis. €
2022 416,6 tis. € 13,7 tis. €
2021 387,7 tis. € 25,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok150,9 tis. €
  • Zásoby6,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky17,6 tis. €
  • Finančné účty60,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy94,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-13,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,4 tis. €
  • Rezervy581 €
  • Dlhodobé záväzky1,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky138,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AUTOTRADE TRENČÍN, s.r.o. v konkurze?

AUTOTRADE TRENČÍN, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AUTOTRADE TRENČÍN, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AUTOTRADE TRENČÍN, s.r.o. tržby 451,8 tis. €.

Je firma AUTOTRADE TRENČÍN, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AUTOTRADE TRENČÍN, s.r.o. dosiahla zisk 6,4 tis. €.

Je AUTOTRADE TRENČÍN, s.r.o. platiteľom DPH?

AUTOTRADE TRENČÍN, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AUTOTRADE TRENČÍN, s.r.o. sídli?

AUTOTRADE TRENČÍN, s.r.o. má sídlo na adrese Bratislavská 1979, Trenčín, 911 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026