AB Cosmetics Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36349798
DIČ: 2022101565
IČ DPH: SK2022101565
Visolaje 148, Visolaje

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Visolaje 148, Visolaje Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 17. 12. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 27. 7. 2011
Spisová značka: Sro/16274/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných živností (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných živností (veľkoobchod); sprostredkovanie dopravy …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marián Moško od 1. 7. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AB Cosmetics Slovakia, s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu o 116 % na 451,5 tis. € a tržby jej narástli o 102 % na 64,1 tis. €.

64,1 tis. €
Tržby
451,5 tis. €
Strata
64,4 tis. €
Celkové výnosy
3,7 mil. €
Aktíva
63,5 tis. €
Vlastné imanie
98 %
Celková zadlženosť
89,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 26,5 tis., 2022 55,9 tis., 2023 −209,6 tis., 2024 −209,2 tis., 2025 −451,5 tis.202126,5 tis.202255,9 tis.2023−209,6 tis.2024−209,2 tis.2025−451,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 10,8 tis., 2022 13,7 tis., 2023 13,5 tis., 2024 31,7 tis., 2025 64,1 tis.202110,8 tis.202213,7 tis.202313,5 tis.202431,7 tis.202564,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 64,1 tis. € -451,5 tis. €
2024 31,7 tis. € -209,2 tis. €
2023 13,5 tis. € -209,6 tis. €
2022 13,7 tis. € 55,9 tis. €
2021 10,8 tis. € 26,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,1 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok2,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky1,4 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky199,4 tis. €
  • Finančné účty4,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy2,5 mil. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-2,0 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-451,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,6 mil. €
  • Krátkodobé záväzky13,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AB Cosmetics Slovakia, s.r.o. v konkurze?

AB Cosmetics Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AB Cosmetics Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AB Cosmetics Slovakia, s.r.o. tržby 64,1 tis. €.

Je firma AB Cosmetics Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AB Cosmetics Slovakia, s.r.o. vykázala stratu 451,5 tis. €.

Je AB Cosmetics Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

AB Cosmetics Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AB Cosmetics Slovakia, s.r.o. sídli?

AB Cosmetics Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Visolaje 148, Visolaje, 018 61.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026