R.M.L. TRENČÍN, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36349631
DIČ: 2022096934
IČ DPH: SK2022096934
Bratislavská 121/1297, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bratislavská 121/1297, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 15. 12. 2005
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 19. 12. 2005
Spisová značka: Sro/16254/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných živností (veľkoobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných živností (maloobchod); sprostredkovanie obchodu, výroby, služieb a dopravy v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Rastislav Hájek od 13. 12. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť R.M.L. TRENČÍN, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 474 % na 15,3 tis. € a tržby jej narástli o 17 % na 192,4 tis. €.

192,4 tis. €
Tržby
15,3 tis. €
Zisk
40,7 tis. €
Aktíva
27,3 tis. €
Vlastné imanie
33 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 41,1 tis., 2022 24,0 tis., 2023 2,5 tis., 2024 2,7 tis., 2025 15,3 tis.202141,1 tis.202224,0 tis.20232,5 tis.20242,7 tis.202515,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 299,9 tis., 2022 331,9 tis., 2023 192,5 tis., 2024 164,2 tis., 2025 192,4 tis.2021299,9 tis.2022331,9 tis.2023192,5 tis.2024164,2 tis.2025192,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 192,4 tis. € 15,3 tis. €
2024 164,2 tis. € 2,7 tis. €
2023 192,5 tis. € 2,5 tis. €
2022 331,9 tis. € 24,0 tis. €
2021 299,9 tis. € 41,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie27,3 tis. €
  • Záväzky13,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma R.M.L. TRENČÍN, s.r.o. v konkurze?

R.M.L. TRENČÍN, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma R.M.L. TRENČÍN, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala R.M.L. TRENČÍN, s.r.o. tržby 192,4 tis. €.

Je firma R.M.L. TRENČÍN, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 R.M.L. TRENČÍN, s.r.o. dosiahla zisk 15,3 tis. €.

Je R.M.L. TRENČÍN, s.r.o. platiteľom DPH?

R.M.L. TRENČÍN, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma R.M.L. TRENČÍN, s.r.o. sídli?

R.M.L. TRENČÍN, s.r.o. má sídlo na adrese Bratislavská 121/1297, Trenčín, 911 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026