Ústav radiačnej ochrany, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36348279
DIČ: 2022071040
IČ DPH: SK2022071040
Továrenská 381/22, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Továrenská 381/22, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.20
Dátum vzniku: 11. 10. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2007
Spisová značka: Sro/16089/R
Predmet podnikania (výber): poskytovanie služieb osobnej dozimetrie; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných živností; sprostredkovanie obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Adam Šalát od 6. 3. 2026
    konateľspoločník
  • Mgr. Anna Šalátová od 4. 2. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Ústav radiačnej ochrany, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 132 % na 323,3 tis. € a tržby jej narástli o 17 % na 1,5 mil. €.

1,5 mil. €
Tržby
323,3 tis. €
Zisk
1,5 mil. €
Celkové výnosy
627,3 tis. €
Aktíva
330,6 tis. €
Vlastné imanie
47 %
Celková zadlženosť
83,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 179,2 tis., 2022 194,3 tis., 2023 150,9 tis., 2024 139,2 tis., 2025 323,3 tis.2021179,2 tis.2022194,3 tis.2023150,9 tis.2024139,2 tis.2025323,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,0 mil., 2022 1,2 mil., 2023 1,2 mil., 2024 1,3 mil., 2025 1,5 mil.20211,0 mil.20221,2 mil.20231,2 mil.20241,3 mil.20251,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,5 mil. € 323,3 tis. €
2024 1,3 mil. € 139,2 tis. €
2023 1,2 mil. € 150,9 tis. €
2022 1,2 mil. € 194,3 tis. €
2021 1,0 mil. € 179,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok170,8 tis. €
  • Zásoby2,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky198,4 tis. €
  • Finančné účty248,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie7,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie323,3 tis. €
  • Rezervy22,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky9,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky133,6 tis. €
  • Bankové úvery129,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Ústav radiačnej ochrany, s.r.o. v konkurze?

Ústav radiačnej ochrany, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Ústav radiačnej ochrany, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Ústav radiačnej ochrany, s.r.o. tržby 1,5 mil. €.

Je firma Ústav radiačnej ochrany, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Ústav radiačnej ochrany, s.r.o. dosiahla zisk 323,3 tis. €.

Je Ústav radiačnej ochrany, s.r.o. platiteľom DPH?

Ústav radiačnej ochrany, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Ústav radiačnej ochrany, s.r.o. sídli?

Ústav radiačnej ochrany, s.r.o. má sídlo na adrese Továrenská 381/22, Trenčín, 911 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026