KERRIA Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36346977
DIČ: 2022049744
Legionárska 106, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Legionárska 106, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.61
Dátum vzniku: 19. 8. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/15951/R
Predmet podnikania (výber): automatizované spracovanie dát; záhradnícke práce a údržba zelene; výroba potrieb pre záhradníctvo …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dušan Bočák od 19. 7. 2016
    konateľspoločník
  • Ing. Dagmar Bočáková od 19. 8. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KERRIA Slovakia, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 9 % na 8,3 tis. € a tržby jej klesli o 19 % na 17,7 tis. €.

17,7 tis. €
Tržby
8,3 tis. €
Zisk
27,3 tis. €
Aktíva
25,9 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 200, 2022 250, 2023 3,3 tis., 2024 7,6 tis., 2025 8,3 tis.2021200202225020233,3 tis.20247,6 tis.20258,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 10,9 tis., 2022 28,3 tis., 2023 16,4 tis., 2024 21,8 tis., 2025 17,7 tis.202110,9 tis.202228,3 tis.202316,4 tis.202421,8 tis.202517,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 17,7 tis. € 8,3 tis. €
2024 21,8 tis. € 7,6 tis. €
2023 16,4 tis. € 3,3 tis. €
2022 28,3 tis. € 250 €
2021 10,9 tis. € 200 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie25,9 tis. €
  • Záväzky1,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KERRIA Slovakia, s.r.o. v konkurze?

KERRIA Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KERRIA Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KERRIA Slovakia, s.r.o. tržby 17,7 tis. €.

Je firma KERRIA Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KERRIA Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 8,3 tis. €.

Kde firma KERRIA Slovakia, s.r.o. sídli?

KERRIA Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Legionárska 106, Trenčín, 911 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026