Medicínske centrum ZUNZ, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36345237
DIČ: 2022014192
IČ DPH: SK2022014192
Mládežnícka 2174, Považská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mládežnícka 2174, Považská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 11. 6. 2005
Základné imanie: 300,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 13. 6. 2005
Spisová značka: Sro/15762/R
Predmet podnikania (výber): prenájom nebytových priestorov spojený s poskytovaním iných než základných služieb súvisiacich s nájmom; upratovacie služby; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností …

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť Medicínske centrum ZUNZ, s.r.o. v roku 2024 dosiahla zisk 3,6 tis. € a tržby dosiahli 128,6 tis. €.

128,6 tis. €
Tržby
3,6 tis. €
Zisk
148,8 tis. €
Aktíva
121,2 tis. €
Vlastné imanie
19 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2018 1,0 tis., 2019 −2,9 tis., 2020 −4,5 tis., 2022 1,2 tis., 2024 3,6 tis.20181,0 tis.2019−2,9 tis.2020−4,5 tis.20221,2 tis.20243,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2018 46,9 tis., 2019 45,4 tis., 2020 45,1 tis., 2022 85,9 tis., 2024 128,6 tis.201846,9 tis.201945,4 tis.202045,1 tis.202285,9 tis.2024128,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 128,6 tis. € 3,6 tis. €
2022 85,9 tis. € 1,2 tis. €
2020 45,1 tis. € -4,5 tis. €
2019 45,4 tis. € -2,9 tis. €
2018 46,9 tis. € 1,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie121,2 tis. €
  • Záväzky27,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Medicínske centrum ZUNZ, s.r.o. v konkurze?

Medicínske centrum ZUNZ, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Medicínske centrum ZUNZ, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala Medicínske centrum ZUNZ, s.r.o. tržby 128,6 tis. €.

Je firma Medicínske centrum ZUNZ, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 Medicínske centrum ZUNZ, s.r.o. dosiahla zisk 3,6 tis. €.

Je Medicínske centrum ZUNZ, s.r.o. platiteľom DPH?

Medicínske centrum ZUNZ, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Medicínske centrum ZUNZ, s.r.o. sídli?

Medicínske centrum ZUNZ, s.r.o. má sídlo na adrese Mládežnícka 2174, Považská Bystrica, 017 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026