SKI ČERTOV JAVORNÍKY s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36343315
DIČ: 2021998484
IČ DPH: SK2021998484
1.mája 876, Púchov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: 1.mája 876, Púchov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Športové, zábavné a rekreačné činnosti 93.11
Dátum vzniku: 23. 3. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2006
Spisová značka: Sro/15540/R
Predmet podnikania (výber): prevádzkovanie lyžiarskych vlekov; organizovanie kultúrnych a športových podujatí; prevádzkovanie cestovnej kancelárie …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Soňa Muráriková od 23. 3. 2005
    konateľspoločník
  • Ľubomír Murárik od 23. 3. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SKI ČERTOV JAVORNÍKY s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 35 % na 5,7 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 105,9 tis. €.

105,9 tis. €
Tržby
5,7 tis. €
Zisk
80,6 tis. €
Aktíva
43,3 tis. €
Vlastné imanie
46 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,6 tis., 2022 4,3 tis., 2023 4,9 tis., 2024 8,8 tis., 2025 5,7 tis.20217,6 tis.20224,3 tis.20234,9 tis.20248,8 tis.20255,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 72,7 tis., 2022 102,2 tis., 2023 158,9 tis., 2024 100,9 tis., 2025 105,9 tis.202172,7 tis.2022102,2 tis.2023158,9 tis.2024100,9 tis.2025105,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 105,9 tis. € 5,7 tis. €
2024 100,9 tis. € 8,8 tis. €
2023 158,9 tis. € 4,9 tis. €
2022 102,2 tis. € 4,3 tis. €
2021 72,7 tis. € 7,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie43,3 tis. €
  • Záväzky37,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SKI ČERTOV JAVORNÍKY s.r.o. v konkurze?

SKI ČERTOV JAVORNÍKY s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SKI ČERTOV JAVORNÍKY s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SKI ČERTOV JAVORNÍKY s.r.o. tržby 105,9 tis. €.

Je firma SKI ČERTOV JAVORNÍKY s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SKI ČERTOV JAVORNÍKY s.r.o. dosiahla zisk 5,7 tis. €.

Je SKI ČERTOV JAVORNÍKY s.r.o. platiteľom DPH?

SKI ČERTOV JAVORNÍKY s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SKI ČERTOV JAVORNÍKY s.r.o. sídli?

SKI ČERTOV JAVORNÍKY s.r.o. má sídlo na adrese 1.mája 876, Púchov, 020 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026