TOSO, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36341878
DIČ: 2021938765
IČ DPH: SK2021938765
Hurbanova 1035/6, Skalica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hurbanova 1035/6, Skalica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 26. 1. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 10. 2016
Spisová značka: Sro/36203/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných živností- veľkoobchod; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných živností- maloobchod; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ivan Tomášik od 16. 6. 2015
    konateľ
  • Ivan Tomášik od 28. 8. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TOSO, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 71 % na 1,4 tis. € a tržby jej narástli o 29 % na 59,5 tis. €.

59,5 tis. €
Tržby
1,4 tis. €
Zisk
51,7 tis. €
Aktíva
12,5 tis. €
Vlastné imanie
76 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −28,4 tis., 2022 751, 2023 3,2 tis., 2024 4,9 tis., 2025 1,4 tis.2021−28,4 tis.202275120233,2 tis.20244,9 tis.20251,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 147,0 tis., 2022 71,3 tis., 2023 74,7 tis., 2024 46,2 tis., 2025 59,5 tis.2021147,0 tis.202271,3 tis.202374,7 tis.202446,2 tis.202559,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 59,5 tis. € 1,4 tis. €
2024 46,2 tis. € 4,9 tis. €
2023 74,7 tis. € 3,2 tis. €
2022 71,3 tis. € 751 €
2021 147,0 tis. € -28,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie12,5 tis. €
  • Záväzky39,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TOSO, spol. s r.o. v konkurze?

TOSO, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TOSO, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TOSO, spol. s r.o. tržby 59,5 tis. €.

Je firma TOSO, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TOSO, spol. s r.o. dosiahla zisk 1,4 tis. €.

Je TOSO, spol. s r.o. platiteľom DPH?

TOSO, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TOSO, spol. s r.o. sídli?

TOSO, spol. s r.o. má sídlo na adrese Hurbanova 1035/6, Skalica, 909 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026