AQUASTYL SLOVAKIA, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36341088
DIČ: 2021936059
IČ DPH: SK2021936059
Orlové 277, Považská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Orlové 277, Považská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov 26.51
Dátum vzniku: 1. 1. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2005
Spisová značka: Sro/15280/R
Predmet podnikania (výber): kalibrácia meradiel; školenia v rozsahu voľných živností; organizovanie kurzov, školení a seminárov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Harvánek od 1. 1. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AQUASTYL SLOVAKIA, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 22 % na 146,9 tis. € a tržby jej klesli o 27 % na 767,1 tis. €.

767,1 tis. €
Tržby
146,9 tis. €
Zisk
774,1 tis. €
Celkové výnosy
818,8 tis. €
Aktíva
520,8 tis. €
Vlastné imanie
36 %
Celková zadlženosť
52,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 176,1 tis., 2022 119,1 tis., 2023 82,1 tis., 2024 187,9 tis., 2025 146,9 tis.2021176,1 tis.2022119,1 tis.202382,1 tis.2024187,9 tis.2025146,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 969,1 tis., 2022 704,3 tis., 2023 1,1 mil., 2024 1,1 mil., 2025 767,1 tis.2021969,1 tis.2022704,3 tis.20231,1 mil.20241,1 mil.2025767,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 767,1 tis. € 146,9 tis. €
2024 1,1 mil. € 187,9 tis. €
2023 1,1 mil. € 82,1 tis. €
2022 704,3 tis. € 119,1 tis. €
2021 969,1 tis. € 176,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok489,5 tis. €
  • Zásoby9,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky147,8 tis. €
  • Finančné účty159,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie12,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy43,2 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov323,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie146,9 tis. €
  • Rezervy2,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky270,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky24,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AQUASTYL SLOVAKIA, s. r. o. v konkurze?

AQUASTYL SLOVAKIA, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AQUASTYL SLOVAKIA, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AQUASTYL SLOVAKIA, s. r. o. tržby 767,1 tis. €.

Je firma AQUASTYL SLOVAKIA, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AQUASTYL SLOVAKIA, s. r. o. dosiahla zisk 146,9 tis. €.

Je AQUASTYL SLOVAKIA, s. r. o. platiteľom DPH?

AQUASTYL SLOVAKIA, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AQUASTYL SLOVAKIA, s. r. o. sídli?

AQUASTYL SLOVAKIA, s. r. o. má sídlo na adrese Orlové 277, Považská Bystrica, 017 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026