Demen holding, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36338176
DIČ: 2021876329
IČ DPH: SK2021876329
Bojnická cesta 15, Prievidza

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bojnická cesta 15, Prievidza Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 1. 9. 2004
Základné imanie: 13,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2005
Spisová značka: Sro/14937/R
Predmet podnikania (výber): prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu; maloobchod v rozsahu voľných živností; veľkoobchod v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Gamze Mjartanová od 15. 12. 2020
    konateľ
  • Mustafa Demen od 1. 9. 2004
    konateľspoločník
  • Semra Demen od 6. 12. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Demen holding, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 4 % na 85,6 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 229,0 tis. €.

229,0 tis. €
Tržby
85,6 tis. €
Zisk
229,0 tis. €
Celkové výnosy
773,8 tis. €
Aktíva
739,1 tis. €
Vlastné imanie
4 %
Celková zadlženosť
77,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 93,2 tis., 2022 64,4 tis., 2023 73,6 tis., 2024 89,0 tis., 2025 85,6 tis.202193,2 tis.202264,4 tis.202373,6 tis.202489,0 tis.202585,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 208,5 tis., 2022 222,6 tis., 2023 243,8 tis., 2024 250,0 tis., 2025 229,0 tis.2021208,5 tis.2022222,6 tis.2023243,8 tis.2024250,0 tis.2025229,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 229,0 tis. € 85,6 tis. €
2024 250,0 tis. € 89,0 tis. €
2023 243,8 tis. € 73,6 tis. €
2022 222,6 tis. € 64,4 tis. €
2021 208,5 tis. € 93,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok340,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky363,8 tis. €
  • Finančné účty69,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie13,3 tis. €
  • Kapitálové fondy330,9 tis. €
  • Fondy zo zisku822 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov308,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie85,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky33,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Demen holding, s.r.o. v konkurze?

Demen holding, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Demen holding, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Demen holding, s.r.o. tržby 229,0 tis. €.

Je firma Demen holding, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Demen holding, s.r.o. dosiahla zisk 85,6 tis. €.

Je Demen holding, s.r.o. platiteľom DPH?

Demen holding, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Demen holding, s.r.o. sídli?

Demen holding, s.r.o. má sídlo na adrese Bojnická cesta 15, Prievidza, 971 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026