GZS CHEMICALS SLOVAKIA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36336891
DIČ: 2021851150
IČ DPH: SK2021851150
Moyzesova 1918/6A, Bánovce nad Bebravou

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Moyzesova 1918/6A, Bánovce nad Bebravou Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.12
Dátum vzniku: 7. 7. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2004
Spisová značka: Sro/14787/R
Predmet podnikania (výber): sprostredkovanie dopravy; podnikateľské poradenstvo v oblasti obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod v rozsahu voľných živností) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Vlastimil Šuhajda od 3. 9. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GZS CHEMICALS SLOVAKIA, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 18 % na 56,8 tis. € a tržby jej klesli o 7 % na 1,3 mil. €.

1,3 mil. €
Tržby
56,8 tis. €
Zisk
1,3 mil. €
Celkové výnosy
562,1 tis. €
Aktíva
291,0 tis. €
Vlastné imanie
48 %
Celková zadlženosť
16,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 36,4 tis., 2022 42,4 tis., 2023 13,7 tis., 2024 48,1 tis., 2025 56,8 tis.202136,4 tis.202242,4 tis.202313,7 tis.202448,1 tis.202556,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 957,4 tis., 2022 1,6 mil., 2023 1,4 mil., 2024 1,4 mil., 2025 1,3 mil.2021957,4 tis.20221,6 mil.20231,4 mil.20241,4 mil.20251,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,3 mil. € 56,8 tis. €
2024 1,4 mil. € 48,1 tis. €
2023 1,4 mil. € 13,7 tis. €
2022 1,6 mil. € 42,4 tis. €
2021 957,4 tis. € 36,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok178,4 tis. €
  • Zásoby93,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky51,9 tis. €
  • Finančné účty234,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy160,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov66,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie56,8 tis. €
  • Rezervy7,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky47,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky215,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie967 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GZS CHEMICALS SLOVAKIA, s.r.o. v konkurze?

GZS CHEMICALS SLOVAKIA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GZS CHEMICALS SLOVAKIA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GZS CHEMICALS SLOVAKIA, s.r.o. tržby 1,3 mil. €.

Je firma GZS CHEMICALS SLOVAKIA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GZS CHEMICALS SLOVAKIA, s.r.o. dosiahla zisk 56,8 tis. €.

Je GZS CHEMICALS SLOVAKIA, s.r.o. platiteľom DPH?

GZS CHEMICALS SLOVAKIA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GZS CHEMICALS SLOVAKIA, s.r.o. sídli?

GZS CHEMICALS SLOVAKIA, s.r.o. má sídlo na adrese Moyzesova 1918/6A, Bánovce nad Bebravou, 957 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026