Trend & Capital, s.r.o. v skratke TRENDCAP, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36336769
DIČ: 2021846486
IČ DPH: SK2021846486
Bezručova 6792/64A, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bezručova 6792/64A, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 30. 6. 2004
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 6. 7. 2004
Spisová značka: Sro/14773/R
Predmet podnikania (výber): automatizované spracovanie dát; činnosť ekonomických, organizačných a účtovných poradcov; inštalácia programového vybavenia …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Klaudia Habánková od 30. 6. 2004
    člen štatutárneho orgánuspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Trend & Capital, s.r.o. v skratke TRENDCAP, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 13 % na 111,3 tis. € a tržby jej narástli o 30 % na 258,2 tis. €.

258,2 tis. €
Tržby
111,3 tis. €
Zisk
258,2 tis. €
Celkové výnosy
390,9 tis. €
Aktíva
356,4 tis. €
Vlastné imanie
9 %
Celková zadlženosť
87,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 108,8 tis., 2022 101,2 tis., 2023 111,2 tis., 2024 128,3 tis., 2025 111,3 tis.2021108,8 tis.2022101,2 tis.2023111,2 tis.2024128,3 tis.2025111,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 162,3 tis., 2022 162,9 tis., 2023 179,6 tis., 2024 198,7 tis., 2025 258,2 tis.2021162,3 tis.2022162,9 tis.2023179,6 tis.2024198,7 tis.2025258,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 258,2 tis. € 111,3 tis. €
2024 198,7 tis. € 128,3 tis. €
2023 179,6 tis. € 111,2 tis. €
2022 162,9 tis. € 101,2 tis. €
2021 162,3 tis. € 108,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok113,9 tis. €
  • Zásoby41 €
  • Krátkodobé pohľadávky25,8 tis. €
  • Finančné účty251,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,0 tis. €
  • Fondy zo zisku700 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov237,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie111,3 tis. €
  • Rezervy1,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky32,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Trend & Capital, s.r.o. v skratke TRENDCAP, s.r.o. v konkurze?

Trend & Capital, s.r.o. v skratke TRENDCAP, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Trend & Capital, s.r.o. v skratke TRENDCAP, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Trend & Capital, s.r.o. v skratke TRENDCAP, s.r.o. tržby 258,2 tis. €.

Je firma Trend & Capital, s.r.o. v skratke TRENDCAP, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Trend & Capital, s.r.o. v skratke TRENDCAP, s.r.o. dosiahla zisk 111,3 tis. €.

Je Trend & Capital, s.r.o. v skratke TRENDCAP, s.r.o. platiteľom DPH?

Trend & Capital, s.r.o. v skratke TRENDCAP, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Trend & Capital, s.r.o. v skratke TRENDCAP, s.r.o. sídli?

Trend & Capital, s.r.o. v skratke TRENDCAP, s.r.o. má sídlo na adrese Bezručova 6792/64A, Trenčín, 911 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026