KOVO TOP, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36335762
DIČ: 2021827225
IČ DPH: SK2021827225
Nádražná 1083, Nitrianske Pravno

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nádražná 1083, Nitrianske Pravno Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.11
Dátum vzniku: 20. 5. 2004
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 6. 2004
Spisová značka: Sro/14660/R
Predmet podnikania (výber): zámočnícke práce; zváračské práce; kovoobrábanie …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Haluš od 20. 5. 2004
    konateľspoločník
  • Ing.arch. Richard Krajči od 17. 2. 2017
    konateľspoločník
  • Pavel Filkorn od 11. 4. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KOVO TOP, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 29,8 tis. € a tržby jej klesli o 34 % na 1,9 mil. €.

1,9 mil. €
Tržby
29,8 tis. €
Strata
1,9 mil. €
Celkové výnosy
983,0 tis. €
Aktíva
141,6 tis. €
Vlastné imanie
86 %
Celková zadlženosť
33,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −92,7 tis., 2022 49,1 tis., 2023 9,7 tis., 2024 99,3 tis., 2025 −29,8 tis.2021−92,7 tis.202249,1 tis.20239,7 tis.202499,3 tis.2025−29,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,0 mil., 2022 2,9 mil., 2023 2,0 mil., 2024 2,9 mil., 2025 1,9 mil.20211,0 mil.20222,9 mil.20232,0 mil.20242,9 mil.20251,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,9 mil. € -29,8 tis. €
2024 2,9 mil. € 99,3 tis. €
2023 2,0 mil. € 9,7 tis. €
2022 2,9 mil. € 49,1 tis. €
2021 1,0 mil. € -92,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok11,7 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok346,4 tis. €
  • Zásoby119,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky479,6 tis. €
  • Finančné účty25,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,0 tis. €
  • Kapitálové fondy135,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov29,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-29,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky77,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky338,7 tis. €
  • Bankové úvery403,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie21,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KOVO TOP, s.r.o. v konkurze?

KOVO TOP, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KOVO TOP, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KOVO TOP, s.r.o. tržby 1,9 mil. €.

Je firma KOVO TOP, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KOVO TOP, s.r.o. vykázala stratu 29,8 tis. €.

Je KOVO TOP, s.r.o. platiteľom DPH?

KOVO TOP, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KOVO TOP, s.r.o. sídli?

KOVO TOP, s.r.o. má sídlo na adrese Nádražná 1083, Nitrianske Pravno, 972 13.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026