Hotel Panoráma Trenčianske Teplice s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36334227
DIČ: 2021792487
IČ DPH: SK2021792487
Nádražná 1902/12, Trenčianske Teplice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nádražná 1902/12, Trenčianske Teplice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ubytovanie 55.10
Dátum vzniku: 27. 3. 2004
Základné imanie: 500,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 8. 2008
Spisová značka: Sro/14494/R
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti; maloobchod v rozsahu voľných živností; veľkoobchod v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marta Mišíková od 2. 5. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Hotel Panoráma Trenčianske Teplice s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 6 % na 366,2 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 3,2 mil. €.

3,2 mil. €
Tržby
366,2 tis. €
Zisk
3,3 mil. €
Celkové výnosy
7,2 mil. €
Aktíva
4,1 mil. €
Vlastné imanie
43 %
Celková zadlženosť
67,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −239,2 tis., 2022 296,6 tis., 2023 384,3 tis., 2024 346,5 tis., 2025 366,2 tis.2021−239,2 tis.2022296,6 tis.2023384,3 tis.2024346,5 tis.2025366,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,3 mil., 2022 2,5 mil., 2023 3,0 mil., 2024 3,1 mil., 2025 3,2 mil.20211,3 mil.20222,5 mil.20233,0 mil.20243,1 mil.20253,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,2 mil. € 366,2 tis. €
2024 3,1 mil. € 346,5 tis. €
2023 3,0 mil. € 384,3 tis. €
2022 2,5 mil. € 296,6 tis. €
2021 1,3 mil. € -239,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok6,3 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok150,0 tis. €
  • Zásoby26,8 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky232,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky148,0 tis. €
  • Finančné účty370,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie48,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie500,0 tis. €
  • Kapitálové fondy1,5 mil. €
  • Fondy zo zisku50,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,7 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie366,2 tis. €
  • Rezervy22,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky48,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky366,4 tis. €
  • Bankové úvery2,7 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Hotel Panoráma Trenčianske Teplice s. r. o. v konkurze?

Hotel Panoráma Trenčianske Teplice s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Hotel Panoráma Trenčianske Teplice s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Hotel Panoráma Trenčianske Teplice s. r. o. tržby 3,2 mil. €.

Je firma Hotel Panoráma Trenčianske Teplice s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Hotel Panoráma Trenčianske Teplice s. r. o. dosiahla zisk 366,2 tis. €.

Je Hotel Panoráma Trenčianske Teplice s. r. o. platiteľom DPH?

Hotel Panoráma Trenčianske Teplice s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Hotel Panoráma Trenčianske Teplice s. r. o. sídli?

Hotel Panoráma Trenčianske Teplice s. r. o. má sídlo na adrese Nádražná 1902/12, Trenčianske Teplice, 914 51.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026