Veeser Plastic Slovakia k. s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36333999
DIČ: 2021800462
IČ DPH: SK2021800462
Bratislavská 517, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Komanditná spoločnosť
Sídlo: Bratislavská 517, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba výrobkov z gumy a plastu 22.22
Dátum vzniku: 23. 3. 2004
Základné imanie: 730,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2004
Spisová značka: Sr/10043/R
Predmet podnikania (výber): projektovanie a výroba vstrekovacích foriem na plasty a výroba lisovacích a ohýbacích nástrojov pre všetky odvetvia p…; projektovanie a výroba plastových výliskov pre všetky odvetvia priemyslu; projetkovanie a montáže plastových konštrukčných celkov všetkého druhu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michael Veeser od 25. 2. 2004
    člen štatutárneho orgánuspoločník
  • SolidMold s.r.o. od 23. 3. 2004
    člen štatutárneho orgánuspoločník
  • Daniel Mazanec od 1. 9. 2026
    člen štatutárneho orgánu
  • Tibor Šír od 13. 7. 2021
    člen štatutárneho orgánu
  • Ing. Jana Lajčoková od 1. 12. 2012
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Veeser Plastic Slovakia k. s. v roku 2025 zvýšila zisk o 973 % na 116,6 tis. € a tržby jej narástli o 20 % na 10,1 mil. €.

10,1 mil. €
Tržby
116,6 tis. €
Zisk
10,2 mil. €
Celkové výnosy
4,2 mil. €
Aktíva
1,7 mil. €
Vlastné imanie
59 %
Celková zadlženosť
22,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −107,1 tis., 2022 51,2 tis., 2023 283,7 tis., 2024 10,9 tis., 2025 116,6 tis.2021−107,1 tis.202251,2 tis.2023283,7 tis.202410,9 tis.2025116,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 8,4 mil., 2022 8,9 mil., 2023 9,3 mil., 2024 8,4 mil., 2025 10,1 mil.20218,4 mil.20228,9 mil.20239,3 mil.20248,4 mil.202510,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 10,1 mil. € 116,6 tis. €
2024 8,4 mil. € 10,9 tis. €
2023 9,3 mil. € 283,7 tis. €
2022 8,9 mil. € 51,2 tis. €
2021 8,4 mil. € -107,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok43,6 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok641,1 tis. €
  • Zásoby1,5 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky74,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,8 mil. €
  • Finančné účty3,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie94,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie730,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov849,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie116,6 tis. €
  • Rezervy98,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky53,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,2 mil. €
  • Bankové úvery1,1 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Veeser Plastic Slovakia k. s. v konkurze?

Veeser Plastic Slovakia k. s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Veeser Plastic Slovakia k. s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Veeser Plastic Slovakia k. s. tržby 10,1 mil. €.

Je firma Veeser Plastic Slovakia k. s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Veeser Plastic Slovakia k. s. dosiahla zisk 116,6 tis. €.

Je Veeser Plastic Slovakia k. s. platiteľom DPH?

Veeser Plastic Slovakia k. s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Veeser Plastic Slovakia k. s. sídli?

Veeser Plastic Slovakia k. s. má sídlo na adrese Bratislavská 517, Trenčín, 911 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026