PEGO Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36333123
DIČ: 2021783544
IČ DPH: SK2021783544
Sládkovičova 638, Považská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sládkovičova 638, Považská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Informačné služby 63.11
Dátum vzniku: 1. 3. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 3. 2004
Spisová značka: Sro/14378/R
Predmet podnikania (výber): Automatizované spracovanie dát; Poradenská služba k technickému vybaveniu počítača (hardware); Poradenská služba a dodávanie programového vybavenia počítača (software) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Artúr Majčiník od 3. 3. 2023
    konateľspoločník
  • Ladislav Rezák od 17. 5. 2022
    konateľspoločník
  • Peter Gorek od 1. 3. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PEGO Slovakia, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 33 % na 68,5 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 1,5 mil. €.

1,5 mil. €
Tržby
68,5 tis. €
Zisk
1,5 mil. €
Celkové výnosy
436,6 tis. €
Aktíva
75,8 tis. €
Vlastné imanie
83 %
Celková zadlženosť
52,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 55,0 tis., 2022 34,1 tis., 2023 110,1 tis., 2024 51,6 tis., 2025 68,5 tis.202155,0 tis.202234,1 tis.2023110,1 tis.202451,6 tis.202568,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,2 mil., 2022 1,2 mil., 2023 1,4 mil., 2024 1,5 mil., 2025 1,5 mil.20211,2 mil.20221,2 mil.20231,4 mil.20241,5 mil.20251,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,5 mil. € 68,5 tis. €
2024 1,5 mil. € 51,6 tis. €
2023 1,4 mil. € 110,1 tis. €
2022 1,2 mil. € 34,1 tis. €
2021 1,2 mil. € 55,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok191,7 tis. €
  • Zásoby64,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky10,4 tis. €
  • Finančné účty158,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie11,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie68,5 tis. €
  • Rezervy30,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky54,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky167,5 tis. €
  • Bankové úvery107,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PEGO Slovakia, s.r.o. v konkurze?

PEGO Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PEGO Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PEGO Slovakia, s.r.o. tržby 1,5 mil. €.

Je firma PEGO Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PEGO Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 68,5 tis. €.

Je PEGO Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

PEGO Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PEGO Slovakia, s.r.o. sídli?

PEGO Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Sládkovičova 638, Považská Bystrica, 017 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026