AuthoriseMe Slovakia, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36332852
DIČ: 2021785733
IČ DPH: SK2021785733
Plynárenská 1, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Plynárenská 1, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 26. 1. 2004
Základné imanie: 17,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 2. 2005
Spisová značka: Sro/35811/B
Predmet podnikania (výber): organizačné zabezpečenie a usporadúvanie školení a seminárov; podnikateľské poradenstvo v oblasti odpadového hospodárstva a ochrany životného prostredia okrem oblastí vymedzených …; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod )v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Raffael Fruscio od 1. 11. 2024
    konateľ
  • AuthoriseMe Czech Republic s.r.o. od 1. 10. 2025
    spoločník
  • AuthoriseMe GmbH od 1. 11. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AuthoriseMe Slovakia, s. r. o. v roku 2025 zvýšila stratu o 73 % na 75,2 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 980,6 tis. €.

980,6 tis. €
Tržby
75,2 tis. €
Strata
997,1 tis. €
Celkové výnosy
377,7 tis. €
Aktíva
-75,1 tis. €
Vlastné imanie
120 %
Celková zadlženosť
−2,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,5 tis., 2022 −91, 2023 33,3 tis., 2024 −43,6 tis., 2025 −75,2 tis.20215,5 tis.2022−91202333,3 tis.2024−43,6 tis.2025−75,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 837,1 tis., 2022 913,2 tis., 2023 1,0 mil., 2024 912,9 tis., 2025 980,6 tis.2021837,1 tis.2022913,2 tis.20231,0 mil.2024912,9 tis.2025980,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 980,6 tis. € -75,2 tis. €
2024 912,9 tis. € -43,6 tis. €
2023 1,0 mil. € 33,3 tis. €
2022 913,2 tis. € -91 €
2021 837,1 tis. € 5,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok8,2 tis. €
  • Zásoby34 €
  • Krátkodobé pohľadávky358,3 tis. €
  • Finančné účty11,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie17,0 tis. €
  • Fondy zo zisku3,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-20,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-75,2 tis. €
  • Rezervy1,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky80,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky370,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AuthoriseMe Slovakia, s. r. o. v konkurze?

AuthoriseMe Slovakia, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AuthoriseMe Slovakia, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AuthoriseMe Slovakia, s. r. o. tržby 980,6 tis. €.

Je firma AuthoriseMe Slovakia, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AuthoriseMe Slovakia, s. r. o. vykázala stratu 75,2 tis. €.

Je AuthoriseMe Slovakia, s. r. o. platiteľom DPH?

AuthoriseMe Slovakia, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AuthoriseMe Slovakia, s. r. o. sídli?

AuthoriseMe Slovakia, s. r. o. má sídlo na adrese Plynárenská 1, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026