Šport a lov SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36328901
DIČ: 2021728665
IČ DPH: SK2021728665
Pekárska 7489/40A, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pekárska 7489/40A, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 26. 5. 2003
Základné imanie: 8,4 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 11. 1. 2019
Spisová značka: Sro/43606/T
Predmet podnikania (výber): poradenstvo v oblasti poľovníctva; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Petr Hlaváček od 28. 7. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Šport a lov SK, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 17 % na 29,8 tis. € a tržby jej narástli o 10 % na 293,7 tis. €.

293,7 tis. €
Tržby
29,8 tis. €
Zisk
293,7 tis. €
Celkové výnosy
275,4 tis. €
Aktíva
138,9 tis. €
Vlastné imanie
50 %
Celková zadlženosť
13,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 12,1 tis., 2022 28,8 tis., 2023 26,6 tis., 2024 35,8 tis., 2025 29,8 tis.202112,1 tis.202228,8 tis.202326,6 tis.202435,8 tis.202529,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 165,7 tis., 2022 279,3 tis., 2023 216,3 tis., 2024 267,6 tis., 2025 293,7 tis.2021165,7 tis.2022279,3 tis.2023216,3 tis.2024267,6 tis.2025293,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 293,7 tis. € 29,8 tis. €
2024 267,6 tis. € 35,8 tis. €
2023 216,3 tis. € 26,6 tis. €
2022 279,3 tis. € 28,8 tis. €
2021 165,7 tis. € 12,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby234,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky9,0 tis. €
  • Finančné účty31,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie8,4 tis. €
  • Fondy zo zisku838 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov99,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie29,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky134,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Šport a lov SK, s.r.o. v konkurze?

Šport a lov SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Šport a lov SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Šport a lov SK, s.r.o. tržby 293,7 tis. €.

Je firma Šport a lov SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Šport a lov SK, s.r.o. dosiahla zisk 29,8 tis. €.

Je Šport a lov SK, s.r.o. platiteľom DPH?

Šport a lov SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Šport a lov SK, s.r.o. sídli?

Šport a lov SK, s.r.o. má sídlo na adrese Pekárska 7489/40A, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026