JIA XIANG, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36325970
DIČ: 2021691463
IČ DPH: SK2021691463
Námestie slobody 22, Prievidza

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Námestie slobody 22, Prievidza Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 14. 10. 2002
Základné imanie: 13,9 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 10. 2004
Spisová značka: Sro/13490/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti (veľkoobchod); sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Yilu Xu od 26. 4. 2009
    konateľspoločník
  • Yizhi Xu od 9. 6. 2013
    konateľspoločník
  • Wei Xu od 29. 9. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JIA XIANG, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 505 % na 10,7 tis. € a tržby jej narástli o 24 % na 641,3 tis. €.

641,3 tis. €
Tržby
10,7 tis. €
Zisk
703,1 tis. €
Celkové výnosy
262,2 tis. €
Aktíva
210,9 tis. €
Vlastné imanie
20 %
Celková zadlženosť
14,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,8 tis., 2022 461, 2023 3,8 tis., 2024 1,8 tis., 2025 10,7 tis.20211,8 tis.202246120233,8 tis.20241,8 tis.202510,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 215,9 tis., 2022 367,7 tis., 2023 435,9 tis., 2024 515,9 tis., 2025 641,3 tis.2021215,9 tis.2022367,7 tis.2023435,9 tis.2024515,9 tis.2025641,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 641,3 tis. € 10,7 tis. €
2024 515,9 tis. € 1,8 tis. €
2023 435,9 tis. € 3,8 tis. €
2022 367,7 tis. € 461 €
2021 215,9 tis. € 1,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok74,9 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok74,0 tis. €
  • Zásoby45,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky24,5 tis. €
  • Finančné účty40,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie11,6 tis. €
  • Kapitálové fondy126,1 tis. €
  • Fondy zo zisku1,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov61,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie10,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky32,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky18,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JIA XIANG, s.r.o. v konkurze?

JIA XIANG, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JIA XIANG, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JIA XIANG, s.r.o. tržby 641,3 tis. €.

Je firma JIA XIANG, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JIA XIANG, s.r.o. dosiahla zisk 10,7 tis. €.

Je JIA XIANG, s.r.o. platiteľom DPH?

JIA XIANG, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JIA XIANG, s.r.o. sídli?

JIA XIANG, s.r.o. má sídlo na adrese Námestie slobody 22, Prievidza, 971 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026