VITA COM BUSINESS EURÓPA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36324396
DIČ: 2020183418
IČ DPH: SK2020183418
Odborárska 1375/11, Nové Mesto nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Odborárska 1375/11, Nové Mesto nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.09
Dátum vzniku: 28. 6. 2002
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2003
Spisová značka: Sro/13313/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; poradenská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ingrid Tinková od 28. 6. 2002
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VITA COM BUSINESS EURÓPA, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 19,2 tis. € a tržby jej klesli o 32 % na 1,5 mil. €.

1,5 mil. €
Tržby
19,2 tis. €
Strata
1,6 mil. €
Celkové výnosy
782,5 tis. €
Aktíva
553,1 tis. €
Vlastné imanie
29 %
Celková zadlženosť
15,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 70,1 tis., 2022 49,4 tis., 2023 156,5 tis., 2024 116,8 tis., 2025 −19,2 tis.202170,1 tis.202249,4 tis.2023156,5 tis.2024116,8 tis.2025−19,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,5 mil., 2022 3,9 mil., 2023 3,1 mil., 2024 2,3 mil., 2025 1,5 mil.20213,5 mil.20223,9 mil.20233,1 mil.20242,3 mil.20251,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,5 mil. € -19,2 tis. €
2024 2,3 mil. € 116,8 tis. €
2023 3,1 mil. € 156,5 tis. €
2022 3,9 mil. € 49,4 tis. €
2021 3,5 mil. € 70,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok605,6 tis. €
  • Zásoby39 €
  • Dlhodobé pohľadávky7,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky152,2 tis. €
  • Finančné účty12,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov565,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-19,2 tis. €
  • Rezervy18,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky28,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky182,4 tis. €
  • Bankové úvery5 €
  • Časové rozlíšenie41 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VITA COM BUSINESS EURÓPA, s.r.o. v konkurze?

VITA COM BUSINESS EURÓPA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VITA COM BUSINESS EURÓPA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VITA COM BUSINESS EURÓPA, s.r.o. tržby 1,5 mil. €.

Je firma VITA COM BUSINESS EURÓPA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VITA COM BUSINESS EURÓPA, s.r.o. vykázala stratu 19,2 tis. €.

Je VITA COM BUSINESS EURÓPA, s.r.o. platiteľom DPH?

VITA COM BUSINESS EURÓPA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VITA COM BUSINESS EURÓPA, s.r.o. sídli?

VITA COM BUSINESS EURÓPA, s.r.o. má sídlo na adrese Odborárska 1375/11, Nové Mesto nad Váhom, 915 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026