K INVEST group, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36323535
DIČ: 2020183374
IČ DPH: SK2020183374
Horná Streda 171, Horná Streda

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Horná Streda 171, Horná Streda Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 11. 4. 2002
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2002
Spisová značka: Sro/13219/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; faktoring, forfaiting, vymáhanie pohľadávok …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jarmila Kováčová od 11. 4. 2002
    konateľ
  • Radovan Kováč od 11. 4. 2002
    konateľspoločník
  • René Kováč od 11. 4. 2002
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť K INVEST group, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 9 % na 54,4 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 894,1 tis. €.

894,1 tis. €
Tržby
54,4 tis. €
Zisk
894,2 tis. €
Celkové výnosy
519,7 tis. €
Aktíva
432,2 tis. €
Vlastné imanie
17 %
Celková zadlženosť
29,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 72,1 tis., 2022 67,5 tis., 2023 62,4 tis., 2024 49,7 tis., 2025 54,4 tis.202172,1 tis.202267,5 tis.202362,4 tis.202449,7 tis.202554,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 998,0 tis., 2022 1,0 mil., 2023 1,3 mil., 2024 925,7 tis., 2025 894,1 tis.2021998,0 tis.20221,0 mil.20231,3 mil.2024925,7 tis.2025894,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 894,1 tis. € 54,4 tis. €
2024 925,7 tis. € 49,7 tis. €
2023 1,3 mil. € 62,4 tis. €
2022 1,0 mil. € 67,5 tis. €
2021 998,0 tis. € 72,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok92,0 tis. €
  • Zásoby32,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky43,7 tis. €
  • Finančné účty346,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie5,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov370,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie54,4 tis. €
  • Rezervy8,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky37,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky42,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma K INVEST group, spol. s r.o. v konkurze?

K INVEST group, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma K INVEST group, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala K INVEST group, spol. s r.o. tržby 894,1 tis. €.

Je firma K INVEST group, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 K INVEST group, spol. s r.o. dosiahla zisk 54,4 tis. €.

Je K INVEST group, spol. s r.o. platiteľom DPH?

K INVEST group, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma K INVEST group, spol. s r.o. sídli?

K INVEST group, spol. s r.o. má sídlo na adrese Horná Streda 171, Horná Streda, 916 24.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026