SOKRATES COLOUR SLOVAKIA s.r.o., veľkoobchod farby - laky

Aktívna spoločnosť
IČO: 36322695
DIČ: 2020189666
IČ DPH: SK2020189666
Nám. M.R.Štefánika 707, Brezová pod Bradlom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nám. M.R.Štefánika 707, Brezová pod Bradlom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.75
Dátum vzniku: 6. 3. 2002
Základné imanie: 73,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2002
Spisová značka: Sro/18810/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi a predaj tovaru v rozsahu voľnej živnosti (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti (veľkoobchod); veľkoobchod s priemyselným tovarom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Helena Kraicová od 6. 8. 2026
    konateľspoločník
  • Mgr. Ivan Kraic od 6. 3. 2002
    konateľspoločník
  • Michal Čachan od 6. 8. 2026
    konateľspoločník
  • Michala Čachan od 6. 8. 2026
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SOKRATES COLOUR SLOVAKIA s.r.o., veľkoobchod farby - laky v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 15,1 tis. € a tržby jej klesli o 19 % na 199,1 tis. €.

199,1 tis. €
Tržby
15,1 tis. €
Strata
205,1 tis. €
Celkové výnosy
160,5 tis. €
Aktíva
19,6 tis. €
Vlastné imanie
88 %
Celková zadlženosť
18,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −20,9 tis., 2022 −23,4 tis., 2023 9,4 tis., 2024 582, 2025 −15,1 tis.2021−20,9 tis.2022−23,4 tis.20239,4 tis.20245822025−15,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 320,8 tis., 2022 284,0 tis., 2023 266,3 tis., 2024 244,3 tis., 2025 199,1 tis.2021320,8 tis.2022284,0 tis.2023266,3 tis.2024244,3 tis.2025199,1 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 326,6 tis., 2022 291,6 tis., 2023 274,2 tis., 2024 246,7 tis., 2025 205,1 tis.2021326,6 tis.2022291,6 tis.2023274,2 tis.2024246,7 tis.2025205,1 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 0, 2023 1,3 tis., 2024 1,2 tis., 2025 960202102022020231,3 tis.20241,2 tis.2025960
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 199,1 tis. € -15,1 tis. €
2024 244,3 tis. € 582 €
2023 266,3 tis. € 9,4 tis. €
2022 284,0 tis. € -23,4 tis. €
2021 320,8 tis. € -20,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok22,6 tis. €
  • Zásoby64,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky17,1 tis. €
  • Finančné účty56,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie334 €

Pasíva

  • Základné imanie73,0 tis. €
  • Kapitálové fondy30,6 tis. €
  • Fondy zo zisku332 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-69,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-15,1 tis. €
  • Rezervy645 €
  • Dlhodobé záväzky17,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky98,8 tis. €
  • Bankové úvery24,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SOKRATES COLOUR SLOVAKIA s.r.o., veľkoobchod farby - laky v konkurze?

SOKRATES COLOUR SLOVAKIA s.r.o., veľkoobchod farby - laky nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SOKRATES COLOUR SLOVAKIA s.r.o., veľkoobchod farby - laky tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SOKRATES COLOUR SLOVAKIA s.r.o., veľkoobchod farby - laky tržby 199,1 tis. €.

Je firma SOKRATES COLOUR SLOVAKIA s.r.o., veľkoobchod farby - laky v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SOKRATES COLOUR SLOVAKIA s.r.o., veľkoobchod farby - laky vykázala stratu 15,1 tis. €.

Je SOKRATES COLOUR SLOVAKIA s.r.o., veľkoobchod farby - laky platiteľom DPH?

SOKRATES COLOUR SLOVAKIA s.r.o., veľkoobchod farby - laky je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SOKRATES COLOUR SLOVAKIA s.r.o., veľkoobchod farby - laky sídli?

SOKRATES COLOUR SLOVAKIA s.r.o., veľkoobchod farby - laky má sídlo na adrese Nám. M.R.Štefánika 707, Brezová pod Bradlom, 906 13.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026