POĽNO-KOVO, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36320358
DIČ: 2020112952
IČ DPH: SK2020112952
Vrchteplá 91, Považská Teplá

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vrchteplá 91, Považská Teplá Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.11
Dátum vzniku: 18. 9. 2001
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 8. 10. 2001
Spisová značka: Sro/12873/R
Predmet podnikania (výber): výroba drevených obalov; kovoobrábanie; výroba kovového tovaru v rozsahu voľných a remeselných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Hoferica od 18. 9. 2001
    konateľspoločník
  • Anton Hoferica od 17. 3. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť POĽNO-KOVO, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 112 % na 22,4 tis. € a tržby jej narástli o 32 % na 329,4 tis. €.

329,4 tis. €
Tržby
22,4 tis. €
Zisk
331,9 tis. €
Celkové výnosy
250,8 tis. €
Aktíva
176,0 tis. €
Vlastné imanie
30 %
Celková zadlženosť
77,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,9 tis., 2022 16,9 tis., 2023 193, 2024 10,5 tis., 2025 22,4 tis.202111,9 tis.202216,9 tis.2023193202410,5 tis.202522,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 210,5 tis., 2022 253,3 tis., 2023 214,0 tis., 2024 249,5 tis., 2025 329,4 tis.2021210,5 tis.2022253,3 tis.2023214,0 tis.2024249,5 tis.2025329,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 329,4 tis. € 22,4 tis. €
2024 249,5 tis. € 10,5 tis. €
2023 214,0 tis. € 193 €
2022 253,3 tis. € 16,9 tis. €
2021 210,5 tis. € 11,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok86,1 tis. €
  • Zásoby2,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky62,0 tis. €
  • Finančné účty100,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku2,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov144,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie22,4 tis. €
  • Rezervy9,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky39,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky25,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma POĽNO-KOVO, spol. s r.o. v konkurze?

POĽNO-KOVO, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma POĽNO-KOVO, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala POĽNO-KOVO, spol. s r.o. tržby 329,4 tis. €.

Je firma POĽNO-KOVO, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 POĽNO-KOVO, spol. s r.o. dosiahla zisk 22,4 tis. €.

Je POĽNO-KOVO, spol. s r.o. platiteľom DPH?

POĽNO-KOVO, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma POĽNO-KOVO, spol. s r.o. sídli?

POĽNO-KOVO, spol. s r.o. má sídlo na adrese Vrchteplá 91, Považská Teplá, 017 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026