VARION Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36318329
DIČ: 2020183066
IČ DPH: SK2020183066
Beckovská 29, Nové Mesto nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Beckovská 29, Nové Mesto nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Prenájom a lízing 77.11
Dátum vzniku: 20. 4. 2001
Základné imanie: 79,7 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2001
Spisová značka: Sro/12655/R
Predmet podnikania (výber): - veľkoobchodná a maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností; - sprostredkovateľská činnosť; - vedenie účtovníctva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Monika Paárová od 26. 7. 2019
    konateľ
  • Maximilián Paár od 16. 7. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VARION Slovakia, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 72 % na 43,0 tis. € a tržby jej narástli o 28 % na 324,1 tis. €.

324,1 tis. €
Tržby
43,0 tis. €
Zisk
334,0 tis. €
Celkové výnosy
440,8 tis. €
Aktíva
309,0 tis. €
Vlastné imanie
30 %
Celková zadlženosť
57,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,4 tis., 2022 18,0 tis., 2023 29,2 tis., 2024 25,0 tis., 2025 43,0 tis.20217,4 tis.202218,0 tis.202329,2 tis.202425,0 tis.202543,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 132,8 tis., 2022 165,0 tis., 2023 242,7 tis., 2024 252,4 tis., 2025 324,1 tis.2021132,8 tis.2022165,0 tis.2023242,7 tis.2024252,4 tis.2025324,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 324,1 tis. € 43,0 tis. €
2024 252,4 tis. € 25,0 tis. €
2023 242,7 tis. € 29,2 tis. €
2022 165,0 tis. € 18,0 tis. €
2021 132,8 tis. € 7,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok103,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky300,4 tis. €
  • Finančné účty37,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie79,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov186,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie43,0 tis. €
  • Rezervy770 €
  • Dlhodobé záväzky68,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky62,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VARION Slovakia, s.r.o. v konkurze?

VARION Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VARION Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VARION Slovakia, s.r.o. tržby 324,1 tis. €.

Je firma VARION Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VARION Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 43,0 tis. €.

Je VARION Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

VARION Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VARION Slovakia, s.r.o. sídli?

VARION Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Beckovská 29, Nové Mesto nad Váhom, 915 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026