VITAR SLOVAKIA, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36313190
DIČ: 2020177478
IČ DPH: SK2020177478
Robotnícka 11998/11, Martin

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Robotnícka 11998/11, Martin Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 30. 5. 2000
Základné imanie: 106,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 11. 10. 2000
Spisová značka: Sro/13241/L
Predmet podnikania (výber): Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Michal Mojžiš od 21. 6. 2005
    konateľspoločník
  • Vladimír Polášek od 14. 4. 2022
    konateľspoločník
  • JUDr. Lucie Miklová od 14. 4. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VITAR SLOVAKIA, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 8 % na 500,5 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 7,8 mil. €.

7,8 mil. €
Tržby
500,5 tis. €
Zisk
8,8 mil. €
Celkové výnosy
5,1 mil. €
Aktíva
2,1 mil. €
Vlastné imanie
59 %
Celková zadlženosť
25,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 384,6 tis., 2022 792,8 tis., 2023 654,3 tis., 2024 464,0 tis., 2025 500,5 tis.2021384,6 tis.2022792,8 tis.2023654,3 tis.2024464,0 tis.2025500,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 6,6 mil., 2022 6,2 mil., 2023 7,0 mil., 2024 7,8 mil., 2025 7,8 mil.20216,6 mil.20226,2 mil.20237,0 mil.20247,8 mil.20257,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 7,8 mil. € 500,5 tis. €
2024 7,8 mil. € 464,0 tis. €
2023 7,0 mil. € 654,3 tis. €
2022 6,2 mil. € 792,8 tis. €
2021 6,6 mil. € 384,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok3,2 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok293,9 tis. €
  • Zásoby268,3 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky562 €
  • Krátkodobé pohľadávky1,3 mil. €
  • Finančné účty5,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie36,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie106,3 tis. €
  • Fondy zo zisku10,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,5 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie500,5 tis. €
  • Rezervy25,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky32,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,2 mil. €
  • Bankové úvery1,8 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VITAR SLOVAKIA, spol. s r.o. v konkurze?

VITAR SLOVAKIA, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VITAR SLOVAKIA, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VITAR SLOVAKIA, spol. s r.o. tržby 7,8 mil. €.

Je firma VITAR SLOVAKIA, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VITAR SLOVAKIA, spol. s r.o. dosiahla zisk 500,5 tis. €.

Je VITAR SLOVAKIA, spol. s r.o. platiteľom DPH?

VITAR SLOVAKIA, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VITAR SLOVAKIA, spol. s r.o. sídli?

VITAR SLOVAKIA, spol. s r.o. má sídlo na adrese Robotnícka 11998/11, Martin, 036 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026