LUCERNA SK s.r.o. v likvidácii

V likvidácii
IČO: 36311561
DIČ: 2020077686
IČ DPH: SK2020077686
Pravenec 271/84, Pravenec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pravenec 271/84, Pravenec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 22. 2. 2000
Základné imanie: 13,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2000
Spisová značka: Sro/11867/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľných živností; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Chvojka od 4. 3. 2002
    konateľlikvidátorspoločník
  • Ing. Lumír Füllsack od 16. 4. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LUCERNA SK s.r.o. v likvidácii v roku 2025 zvýšila stratu o 126 % na 127,9 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 462,1 tis. €.

462,1 tis. €
Tržby
127,9 tis. €
Strata
494,2 tis. €
Celkové výnosy
77,3 tis. €
Aktíva
27,9 tis. €
Vlastné imanie
64 %
Celková zadlženosť
8,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 17,6 tis., 2022 8,3 tis., 2023 8,0 tis., 2024 −56,7 tis., 2025 −127,9 tis.202117,6 tis.20228,3 tis.20238,0 tis.2024−56,7 tis.2025−127,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 606,6 tis., 2022 669,4 tis., 2023 576,0 tis., 2024 459,2 tis., 2025 462,1 tis.2021606,6 tis.2022669,4 tis.2023576,0 tis.2024459,2 tis.2025462,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 462,1 tis. € -127,9 tis. €
2024 459,2 tis. € -56,7 tis. €
2023 576,0 tis. € 8,0 tis. €
2022 669,4 tis. € 8,3 tis. €
2021 606,6 tis. € 17,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky46,8 tis. €
  • Finančné účty29,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie799 €

Pasíva

  • Základné imanie13,3 tis. €
  • Fondy zo zisku6,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov136,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-127,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky49,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LUCERNA SK s.r.o. v likvidácii v konkurze?

LUCERNA SK s.r.o. v likvidácii nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LUCERNA SK s.r.o. v likvidácii tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LUCERNA SK s.r.o. v likvidácii tržby 462,1 tis. €.

Je firma LUCERNA SK s.r.o. v likvidácii v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LUCERNA SK s.r.o. v likvidácii vykázala stratu 127,9 tis. €.

Je LUCERNA SK s.r.o. v likvidácii platiteľom DPH?

LUCERNA SK s.r.o. v likvidácii je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LUCERNA SK s.r.o. v likvidácii sídli?

LUCERNA SK s.r.o. v likvidácii má sídlo na adrese Pravenec 271/84, Pravenec, 972 16.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026