RUDOLF JELÍNEK Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36311448
DIČ: 2020110136
IČ DPH: SK2020110136
Diaľničná cesta 12, Senec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Diaľničná cesta 12, Senec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.34
Dátum vzniku: 11. 2. 2000
Základné imanie: 200,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 23. 2. 2001
Spisová značka: Sro/190575/B
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi - maloobchod v rozsahu voľných živností; - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti - veľkoobchod v rozsahu voľných živností; - sprostredkovanie obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Pavel Dvořáček od 30. 5. 2002
    konateľ
  • Ing. Vladimír Pelaj od 17. 1. 2025
    konateľ
  • Mgr. Miroslav Motyčka od 17. 1. 2025
    konateľ
  • R. Jelinek Group SE od 22. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RUDOLF JELÍNEK Slovakia, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 63 % na 31,3 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 6,1 mil. €.

6,1 mil. €
Tržby
31,3 tis. €
Zisk
6,3 mil. €
Celkové výnosy
3,5 mil. €
Aktíva
1,4 mil. €
Vlastné imanie
59 %
Celková zadlženosť
6,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 279,2 tis., 2022 336,5 tis., 2023 220,1 tis., 2024 85,1 tis., 2025 31,3 tis.2021279,2 tis.2022336,5 tis.2023220,1 tis.202485,1 tis.202531,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 4,4 mil., 2022 6,1 mil., 2023 6,9 mil., 2024 6,2 mil., 2025 6,1 mil.20214,4 mil.20226,1 mil.20236,9 mil.20246,2 mil.20256,1 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 4,4 mil., 2022 6,1 mil., 2023 7,0 mil., 2024 6,4 mil., 2025 6,3 mil.20214,4 mil.20226,1 mil.20237,0 mil.20246,4 mil.20256,3 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 75,6 tis., 2022 91,9 tis., 2023 60,2 tis., 2024 18,8 tis., 2025 10,2 tis.202175,6 tis.202291,9 tis.202360,2 tis.202418,8 tis.202510,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 6,1 mil. € 31,3 tis. €
2024 6,2 mil. € 85,1 tis. €
2023 6,9 mil. € 220,1 tis. €
2022 6,1 mil. € 336,5 tis. €
2021 4,4 mil. € 279,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok405,0 tis. €
  • Zásoby1,6 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky45,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,4 mil. €
  • Finančné účty24,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie16,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie200,0 tis. €
  • Fondy zo zisku21,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,2 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie31,3 tis. €
  • Rezervy8,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,9 mil. €
  • Bankové úvery101,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RUDOLF JELÍNEK Slovakia, s.r.o. v konkurze?

RUDOLF JELÍNEK Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RUDOLF JELÍNEK Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RUDOLF JELÍNEK Slovakia, s.r.o. tržby 6,1 mil. €.

Je firma RUDOLF JELÍNEK Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RUDOLF JELÍNEK Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 31,3 tis. €.

Je RUDOLF JELÍNEK Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

RUDOLF JELÍNEK Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RUDOLF JELÍNEK Slovakia, s.r.o. sídli?

RUDOLF JELÍNEK Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Diaľničná cesta 12, Senec, 903 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026