S.A.S. Trading, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36303470
DIČ: 2020175476
IČ DPH: SK2020175476
Višňová ulica 463/23, Ohrady

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Višňová ulica 463/23, Ohrady Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti 74.90
Dátum vzniku: 13. 5. 1998
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 11. 2003
Spisová značka: Sro/15316/T
Predmet podnikania (výber): - sprostredkovateľská činnosť; - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných ohlasovacích živností; - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živností v rozsahu voľných ohlasovacích živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Anna Bugárová od 11. 3. 2003
    konateľ
  • Ing. Štefan Bugár od 12. 3. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť S.A.S. Trading, spol. s r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 24,6 tis. € a tržby jej narástli o 57 % na 111,5 tis. €.

111,5 tis. €
Tržby
24,6 tis. €
Zisk
182,9 tis. €
Celkové výnosy
513,6 tis. €
Aktíva
420,0 tis. €
Vlastné imanie
18 %
Celková zadlženosť
31,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 112,4 tis., 2022 −4,1 tis., 2023 11,0 tis., 2024 −59,7 tis., 2025 24,6 tis.2021112,4 tis.2022−4,1 tis.202311,0 tis.2024−59,7 tis.202524,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 633,1 tis., 2022 215,5 tis., 2023 261,0 tis., 2024 71,0 tis., 2025 111,5 tis.2021633,1 tis.2022215,5 tis.2023261,0 tis.202471,0 tis.2025111,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 111,5 tis. € 24,6 tis. €
2024 71,0 tis. € -59,7 tis. €
2023 261,0 tis. € 11,0 tis. €
2022 215,5 tis. € -4,1 tis. €
2021 633,1 tis. € 112,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok427,1 tis. €
  • Zásoby13,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky59,4 tis. €
  • Finančné účty13,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku332 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov388,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie24,6 tis. €
  • Rezervy820 €
  • Dlhodobé záväzky87,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky5,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma S.A.S. Trading, spol. s r.o. v konkurze?

S.A.S. Trading, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma S.A.S. Trading, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala S.A.S. Trading, spol. s r.o. tržby 111,5 tis. €.

Je firma S.A.S. Trading, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 S.A.S. Trading, spol. s r.o. dosiahla zisk 24,6 tis. €.

Je S.A.S. Trading, spol. s r.o. platiteľom DPH?

S.A.S. Trading, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma S.A.S. Trading, spol. s r.o. sídli?

S.A.S. Trading, spol. s r.o. má sídlo na adrese Višňová ulica 463/23, Ohrady, 930 12.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026