Mirex SK, s. r. o. v konkurze

Aktívna spoločnosť V konkurznom konaní
IČO: 36303348
DIČ: 2021409643
Pod Juhom 7666, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pod Juhom 7666, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.76
Dátum vzniku: 7. 5. 1998
Základné imanie: 300,0 tis. €
Spisová značka: Sro/38904/R
Predmet podnikania (výber): - vedenie účtovníctva; - automatizované spracovanie dát; - predaj dvojstopých motorových vozidiel …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Vladimír Hanko od 17. 1. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2017

Spoločnosť Mirex SK, s. r. o. v konkurze v roku 2017 zvýšila zisk o 115 % na 89,1 tis. € a tržby jej narástli o 25 % na 7,1 mil. €.

7,1 mil. €
Tržby
89,1 tis. €
Zisk
1,6 mil. €
Aktíva
615,4 tis. €
Vlastné imanie
60 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2013 13,0 tis., 2014 31,5 tis., 2015 36,6 tis., 2016 41,5 tis., 2017 89,1 tis.201313,0 tis.201431,5 tis.201536,6 tis.201641,5 tis.201789,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2013 1,4 mil., 2014 2,0 mil., 2015 3,8 mil., 2016 5,7 mil., 2017 7,1 mil.20131,4 mil.20142,0 mil.20153,8 mil.20165,7 mil.20177,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2017 7,1 mil. € 89,1 tis. €
2016 5,7 mil. € 41,5 tis. €
2015 3,8 mil. € 36,6 tis. €
2014 2,0 mil. € 31,5 tis. €
2013 1,4 mil. € 13,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2017

Pasíva

  • Vlastné imanie615,4 tis. €
  • Záväzky936,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Prebieha vo firme Mirex SK, s. r. o. v konkurze konkurzné konanie?

Mirex SK, s. r. o. v konkurze je vedená v konkurznom konaní. Detail konania nájdete v kompletnom profile firmy.

Aké má firma Mirex SK, s. r. o. v konkurze tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2017 mala Mirex SK, s. r. o. v konkurze tržby 7,1 mil. €.

Je firma Mirex SK, s. r. o. v konkurze v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2017 Mirex SK, s. r. o. v konkurze dosiahla zisk 89,1 tis. €.

Kde firma Mirex SK, s. r. o. v konkurze sídli?

Mirex SK, s. r. o. v konkurze má sídlo na adrese Pod Juhom 7666, Trenčín, 911 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026