LEVAGRI & Co., a.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36302635
DIČ: 2020175157
IČ DPH: SK2020175157
Hlavná 1, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Hlavná 1, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 5. 3. 1998
Základné imanie: 1,4 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 18. 3. 1998
Spisová značka: Sa/10093/R
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných ohlasovacích živností; - kúpa a predaj tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných ohlasovacích živností; - sprostredkovateľská činnosť …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LEVAGRI & Co., a.s. v roku 2025 znížila stratu o 25 % na 70,6 tis. € a tržby jej narástli o 78 % na 51,9 tis. €.

51,9 tis. €
Tržby
70,6 tis. €
Strata
181,6 tis. €
Celkové výnosy
3,3 mil. €
Aktíva
3,2 mil. €
Vlastné imanie
1 %
Celková zadlženosť
−20,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,4 mil., 2022 34,3 tis., 2023 86,2 tis., 2024 −93,7 tis., 2025 −70,6 tis.20212,4 mil.202234,3 tis.202386,2 tis.2024−93,7 tis.2025−70,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 45,9 tis., 2022 24,3 tis., 2023 22,0 tis., 2024 29,1 tis., 2025 51,9 tis.202145,9 tis.202224,3 tis.202322,0 tis.202429,1 tis.202551,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 51,9 tis. € -70,6 tis. €
2024 29,1 tis. € -93,7 tis. €
2023 22,0 tis. € 86,2 tis. €
2022 24,3 tis. € 34,3 tis. €
2021 45,9 tis. € 2,4 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok58,6 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok2,3 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky486,4 tis. €
  • Krátkodobý finančný majetok60,0 tis. €
  • Finančné účty321,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,6 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie3,2 mil. €
  • Záväzky41,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LEVAGRI & Co., a.s. v konkurze?

LEVAGRI & Co., a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LEVAGRI & Co., a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LEVAGRI & Co., a.s. tržby 51,9 tis. €.

Je firma LEVAGRI & Co., a.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LEVAGRI & Co., a.s. vykázala stratu 70,6 tis. €.

Je LEVAGRI & Co., a.s. platiteľom DPH?

LEVAGRI & Co., a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LEVAGRI & Co., a.s. sídli?

LEVAGRI & Co., a.s. má sídlo na adrese Hlavná 1, Trenčín.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026