B.L.C. Slovakia, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36301094
DIČ: 2020180844
IČ DPH: SK2020180844
Na Hoštáku 130/50, Bzince pod Javorinou

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Na Hoštáku 130/50, Bzince pod Javorinou Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Verejná správa a obrana; povinné sociálne zabezpečenie 84.25
Dátum vzniku: 2. 1. 1998
Základné imanie: 8,1 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 1998
Spisová značka: Sro/10790/R
Predmet podnikania (výber): - cestná nákladná doprava; technik požiarnej ochrany; - maloobchod a veľkoobchod s tovarom v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ivan Cibulka od 2. 1. 1998
    konateľspoločník
  • Ľubica Cibulková od 2. 1. 1998
    konateľspoločník
  • JUDr. Šimon Cibulka od 16. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť B.L.C. Slovakia, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 571 % na 12,2 tis. € a tržby jej narástli o 21 % na 68,4 tis. €.

68,4 tis. €
Tržby
12,2 tis. €
Zisk
25,3 tis. €
Aktíva
15,9 tis. €
Vlastné imanie
37 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,5 tis., 2022 −1,1 tis., 2023 −22,2 tis., 2024 1,8 tis., 2025 12,2 tis.20218,5 tis.2022−1,1 tis.2023−22,2 tis.20241,8 tis.202512,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 64,1 tis., 2022 57,8 tis., 2023 58,6 tis., 2024 56,4 tis., 2025 68,4 tis.202164,1 tis.202257,8 tis.202358,6 tis.202456,4 tis.202568,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 68,4 tis. € 12,2 tis. €
2024 56,4 tis. € 1,8 tis. €
2023 58,6 tis. € -22,2 tis. €
2022 57,8 tis. € -1,1 tis. €
2021 64,1 tis. € 8,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie15,9 tis. €
  • Záväzky9,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma B.L.C. Slovakia, spol. s r.o. v konkurze?

B.L.C. Slovakia, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma B.L.C. Slovakia, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala B.L.C. Slovakia, spol. s r.o. tržby 68,4 tis. €.

Je firma B.L.C. Slovakia, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 B.L.C. Slovakia, spol. s r.o. dosiahla zisk 12,2 tis. €.

Je B.L.C. Slovakia, spol. s r.o. platiteľom DPH?

B.L.C. Slovakia, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma B.L.C. Slovakia, spol. s r.o. sídli?

B.L.C. Slovakia, spol. s r.o. má sídlo na adrese Na Hoštáku 130/50, Bzince pod Javorinou, 916 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026