Pálenica JOST, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36298328
DIČ: 2021377226
Riečna 442, Skačany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Riečna 442, Skačany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba nápojov 11.01
Dátum vzniku: 2. 9. 1997
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/41728/R
Predmet podnikania (výber): výroba liehu a jeho uvádzanie do obehu; pestovateľské pálenie ovocia

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Stanislav Dávid od 1. 1. 2021
    konateľspoločník
  • Viera Dávidová od 1. 1. 2021
    konateľspoločník
  • Mgr. Veronika Zapletalová, PhD. od 3. 2. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Pálenica JOST, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 214 % na 2,2 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 9,6 tis. €.

9,6 tis. €
Tržby
2,2 tis. €
Zisk
16,0 tis. €
Aktíva
11,6 tis. €
Vlastné imanie
27 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 920, 2022 2,8 tis., 2023 848, 2024 717, 2025 2,2 tis.202092020222,8 tis.2023848202471720252,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 6,7 tis., 2022 12,0 tis., 2023 9,2 tis., 2024 9,4 tis., 2025 9,6 tis.20206,7 tis.202212,0 tis.20239,2 tis.20249,4 tis.20259,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 9,6 tis. € 2,2 tis. €
2024 9,4 tis. € 717 €
2023 9,2 tis. € 848 €
2022 12,0 tis. € 2,8 tis. €
2020 6,7 tis. € 920 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie11,6 tis. €
  • Záväzky4,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Pálenica JOST, s. r. o. v konkurze?

Pálenica JOST, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Pálenica JOST, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Pálenica JOST, s. r. o. tržby 9,6 tis. €.

Je firma Pálenica JOST, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Pálenica JOST, s. r. o. dosiahla zisk 2,2 tis. €.

Kde firma Pálenica JOST, s. r. o. sídli?

Pálenica JOST, s. r. o. má sídlo na adrese Riečna 442, Skačany, 958 53.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026