TENZONA Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36286451
DIČ: 2022154013
IČ DPH: SK2022154013
Bojnická 3, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bojnická 3, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 16. 3. 2006
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 8. 2009
Spisová značka: Sro/39832/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Dodek od 11. 11. 2010
    konateľspoločník
  • Ing. Ľudovít Križan od 24. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TENZONA Slovakia s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 223 % na 87,2 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 1,6 mil. €.

1,6 mil. €
Tržby
87,2 tis. €
Zisk
1,6 mil. €
Celkové výnosy
637,0 tis. €
Aktíva
390,7 tis. €
Vlastné imanie
39 %
Celková zadlženosť
43,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,1 tis., 2022 16,2 tis., 2023 133,7 tis., 2024 27,0 tis., 2025 87,2 tis.20213,1 tis.202216,2 tis.2023133,7 tis.202427,0 tis.202587,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,4 mil., 2022 1,7 mil., 2023 1,9 mil., 2024 1,7 mil., 2025 1,6 mil.20211,4 mil.20221,7 mil.20231,9 mil.20241,7 mil.20251,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,6 mil. € 87,2 tis. €
2024 1,7 mil. € 27,0 tis. €
2023 1,9 mil. € 133,7 tis. €
2022 1,7 mil. € 16,2 tis. €
2021 1,4 mil. € 3,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok106,9 tis. €
  • Zásoby118,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky282,5 tis. €
  • Finančné účty118,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie11,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov292,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie87,2 tis. €
  • Rezervy-13,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky80,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky179,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TENZONA Slovakia s.r.o. v konkurze?

TENZONA Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TENZONA Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TENZONA Slovakia s.r.o. tržby 1,6 mil. €.

Je firma TENZONA Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TENZONA Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 87,2 tis. €.

Je TENZONA Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

TENZONA Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TENZONA Slovakia s.r.o. sídli?

TENZONA Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Bojnická 3, Bratislava, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026