FREMACH TRNAVA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36282332
DIČ: 2022153287
IČ DPH: SK2022153287
Belgická 2, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Belgická 2, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba výrobkov z gumy a plastu 22.29
Dátum vzniku: 24. 2. 2006
Základné imanie: 19,0 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2006
Spisová značka: Sro/19153/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Lieven De Turck od 26. 11. 2024
    konateľ
  • Fremach International N.V. od 16. 11. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FREMACH TRNAVA, s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 12 % na 2,5 mil. € a tržby jej narástli o 6 % na 16,2 mil. €.

16,2 mil. €
Tržby
2,5 mil. €
Strata
17,9 mil. €
Celkové výnosy
25,4 mil. €
Aktíva
5,1 mil. €
Vlastné imanie
80 %
Celková zadlženosť
23,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 15,8 tis., 2022 155,8 tis., 2023 −137,8 tis., 2024 −2,8 mil., 2025 −2,5 mil.202115,8 tis.2022155,8 tis.2023−137,8 tis.2024−2,8 mil.2025−2,5 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 16,0 mil., 2022 14,3 mil., 2023 15,7 mil., 2024 15,3 mil., 2025 16,2 mil.202116,0 mil.202214,3 mil.202315,7 mil.202415,3 mil.202516,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 16,2 mil. € -2,5 mil. €
2024 15,3 mil. € -2,8 mil. €
2023 15,7 mil. € -137,8 tis. €
2022 14,3 mil. € 155,8 tis. €
2021 16,0 mil. € 15,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok19,4 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok17,8 mil. €
  • Zásoby2,9 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky10,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,9 mil. €
  • Finančné účty9,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie621,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie19,0 mil. €
  • Kapitálové fondy29,0 mil. €
  • Fondy zo zisku134,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-40,5 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-2,5 mil. €
  • Rezervy115,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky20,0 mil. €
  • Bankové úvery140,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie5,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FREMACH TRNAVA, s.r.o. v konkurze?

FREMACH TRNAVA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FREMACH TRNAVA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FREMACH TRNAVA, s.r.o. tržby 16,2 mil. €.

Je firma FREMACH TRNAVA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FREMACH TRNAVA, s.r.o. vykázala stratu 2,5 mil. €.

Je FREMACH TRNAVA, s.r.o. platiteľom DPH?

FREMACH TRNAVA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FREMACH TRNAVA, s.r.o. sídli?

FREMACH TRNAVA, s.r.o. má sídlo na adrese Belgická 2, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026