Tvoj Tatko Records, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36278963
DIČ: 2022111993
IČ DPH: SK2022111993
Nám. 1. mája 14, Piešťany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nám. 1. mája 14, Piešťany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov, príprava a zverejňovanie zvukových nahrávok 59.11
Dátum vzniku: 10. 1. 2006
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2006
Spisová značka: Sro/17961/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľných živností; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Michal Straka od 12. 10. 2006
    konateľspoločník
  • MUDr. Ondrej Beňačka, PhD. od 12. 10. 2006
    konateľspoločník
  • Patrik Vrbovský od 7. 8. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Tvoj Tatko Records, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 21 % na 70,0 tis. € a tržby jej klesli o 26 % na 265,5 tis. €.

265,5 tis. €
Tržby
70,0 tis. €
Zisk
270,8 tis. €
Celkové výnosy
148,5 tis. €
Aktíva
113,3 tis. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť
42,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 114,2 tis., 2022 73,2 tis., 2023 146,6 tis., 2024 58,0 tis., 2025 70,0 tis.2021114,2 tis.202273,2 tis.2023146,6 tis.202458,0 tis.202570,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 239,1 tis., 2022 200,4 tis., 2023 349,2 tis., 2024 358,5 tis., 2025 265,5 tis.2021239,1 tis.2022200,4 tis.2023349,2 tis.2024358,5 tis.2025265,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 265,5 tis. € 70,0 tis. €
2024 358,5 tis. € 58,0 tis. €
2023 349,2 tis. € 146,6 tis. €
2022 200,4 tis. € 73,2 tis. €
2021 239,1 tis. € 114,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok71,4 tis. €
  • Zásoby2,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky61,7 tis. €
  • Finančné účty4,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie8,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,0 tis. €
  • Fondy zo zisku697 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov35,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie70,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky35,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Tvoj Tatko Records, s.r.o. v konkurze?

Tvoj Tatko Records, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Tvoj Tatko Records, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Tvoj Tatko Records, s.r.o. tržby 265,5 tis. €.

Je firma Tvoj Tatko Records, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Tvoj Tatko Records, s.r.o. dosiahla zisk 70,0 tis. €.

Je Tvoj Tatko Records, s.r.o. platiteľom DPH?

Tvoj Tatko Records, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Tvoj Tatko Records, s.r.o. sídli?

Tvoj Tatko Records, s.r.o. má sídlo na adrese Nám. 1. mája 14, Piešťany, 921 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026