Spoločné lesy Hrašné-Kostolné, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36277177
DIČ: 2022087694
IČ DPH: SK2022087694
Hrašné 71, Hrašné

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hrašné 71, Hrašné Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Lesníctvo a ťažba dreva 02.40
Dátum vzniku: 25. 11. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2007
Spisová značka: Sro/18921/R
Predmet podnikania (výber): približovanie dreva a pílické práce; pílenie, hobľovanie a impregnovanie dreva; výroba rakiev …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Pavel Hučko od 10. 1. 2019
    konateľ
  • Miroslav Cibulka od 4. 4. 2007
    konateľ
  • Obec Hrašné od 4. 5. 2023
    spoločník
  • Obec Kostolné od 4. 5. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Spoločné lesy Hrašné-Kostolné, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 10,7 tis. € a tržby jej narástli o 31 % na 69,0 tis. €.

69,0 tis. €
Tržby
10,7 tis. €
Zisk
20,6 tis. €
Aktíva
17,7 tis. €
Vlastné imanie
14 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,8 tis., 2022 1,6 tis., 2023 513, 2024 −294, 2025 10,7 tis.20215,8 tis.20221,6 tis.20235132024−294202510,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 31,8 tis., 2022 75,1 tis., 2023 60,4 tis., 2024 52,7 tis., 2025 69,0 tis.202131,8 tis.202275,1 tis.202360,4 tis.202452,7 tis.202569,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 69,0 tis. € 10,7 tis. €
2024 52,7 tis. € -294 €
2023 60,4 tis. € 513 €
2022 75,1 tis. € 1,6 tis. €
2021 31,8 tis. € 5,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie17,7 tis. €
  • Záväzky3,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Spoločné lesy Hrašné-Kostolné, s.r.o. v konkurze?

Spoločné lesy Hrašné-Kostolné, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Spoločné lesy Hrašné-Kostolné, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Spoločné lesy Hrašné-Kostolné, s.r.o. tržby 69,0 tis. €.

Je firma Spoločné lesy Hrašné-Kostolné, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Spoločné lesy Hrašné-Kostolné, s.r.o. dosiahla zisk 10,7 tis. €.

Je Spoločné lesy Hrašné-Kostolné, s.r.o. platiteľom DPH?

Spoločné lesy Hrašné-Kostolné, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Spoločné lesy Hrašné-Kostolné, s.r.o. sídli?

Spoločné lesy Hrašné-Kostolné, s.r.o. má sídlo na adrese Hrašné 71, Hrašné, 916 14.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026