voestalpine Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36276278
DIČ: 2022074934
IČ DPH: SK2022074934
A. Žarnova 1, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: A. Žarnova 1, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.20
Dátum vzniku: 25. 10. 2005
Základné imanie: 26,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 11. 2005
Spisová značka: Sro/17663/T
Predmet podnikania (výber): prieskum trhu; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Markus Zwicklbauer od 1. 10. 2024
    konateľ
  • Donauländische Baugesellschaft m.b.H. od 21. 9. 2022
    spoločník
  • voestalpine Eurostahl GmbH od 21. 9. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť voestalpine Slovakia, s.r.o. v roku 2026 znížila zisk o 10 % na 11,7 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 366,3 tis. €.

366,3 tis. €
Tržby
11,7 tis. €
Zisk
366,5 tis. €
Celkové výnosy
107,5 tis. €
Aktíva
69,5 tis. €
Vlastné imanie
35 %
Celková zadlženosť
75,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 3,4 tis., 2023 9,2 tis., 2024 15,2 tis., 2025 13,0 tis., 2026 11,7 tis.20223,4 tis.20239,2 tis.202415,2 tis.202513,0 tis.202611,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 264,0 tis., 2023 293,8 tis., 2024 359,5 tis., 2025 401,0 tis., 2026 366,3 tis.2022264,0 tis.2023293,8 tis.2024359,5 tis.2025401,0 tis.2026366,3 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 403,5 tis., 2026 366,5 tis.2022–2023–2024–2025403,5 tis.2026366,5 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 5,5 tis., 2026 4,6 tis.2022–2023–2024–20255,5 tis.20264,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 366,3 tis. € 11,7 tis. €
2025 401,0 tis. € 13,0 tis. €
2024 359,5 tis. € 15,2 tis. €
2023 293,8 tis. € 9,2 tis. €
2022 264,0 tis. € 3,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok11,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky1,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky44,2 tis. €
  • Finančné účty48,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie26,6 tis. €
  • Fondy zo zisku2,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov28,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie11,7 tis. €
  • Rezervy11,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky24,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma voestalpine Slovakia, s.r.o. v konkurze?

voestalpine Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma voestalpine Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala voestalpine Slovakia, s.r.o. tržby 366,3 tis. €.

Je firma voestalpine Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 voestalpine Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 11,7 tis. €.

Je voestalpine Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

voestalpine Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma voestalpine Slovakia, s.r.o. sídli?

voestalpine Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese A. Žarnova 1, Trnava, 917 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026