ELSZA - Elektro-Regeltechnik s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36273503
DIČ: 2022033871
IČ DPH: SK2022033871
Diakovce 917, Diakovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Diakovce 917, Diakovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba elektrických zariadení 27.12
Dátum vzniku: 7. 7. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2005
Spisová značka: Sro/17320/T
Predmet podnikania (výber): montáž, oprava a údržba elektrických zariadení v rozsahu: - objekty bez nebezpečenstva výbuchu - objekty s nebezpečen…; výroba elektrických zariadení v rozsahu: - objekty bez nebezpečenstva výbuchu - elektrické rozvádzače nízkeho napätia…; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Szabó od 7. 7. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ELSZA - Elektro-Regeltechnik s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 28 % na 334,7 tis. € a tržby jej klesli o 19 % na 684,9 tis. €.

684,9 tis. €
Tržby
334,7 tis. €
Zisk
691,1 tis. €
Celkové výnosy
631,5 tis. €
Aktíva
345,7 tis. €
Vlastné imanie
45 %
Celková zadlženosť
77,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 233,9 tis., 2022 235,5 tis., 2023 273,7 tis., 2024 462,0 tis., 2025 334,7 tis.2021233,9 tis.2022235,5 tis.2023273,7 tis.2024462,0 tis.2025334,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 418,5 tis., 2022 302,0 tis., 2023 516,5 tis., 2024 847,6 tis., 2025 684,9 tis.2021418,5 tis.2022302,0 tis.2023516,5 tis.2024847,6 tis.2025684,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 684,9 tis. € 334,7 tis. €
2024 847,6 tis. € 462,0 tis. €
2023 516,5 tis. € 273,7 tis. €
2022 302,0 tis. € 235,5 tis. €
2021 418,5 tis. € 233,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok162,3 tis. €
  • Zásoby22,6 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky1,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky19,2 tis. €
  • Finančné účty426,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku3,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov707 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie334,7 tis. €
  • Rezervy917 €
  • Dlhodobé záväzky7 €
  • Krátkodobé záväzky284,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ELSZA - Elektro-Regeltechnik s.r.o. v konkurze?

ELSZA - Elektro-Regeltechnik s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ELSZA - Elektro-Regeltechnik s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ELSZA - Elektro-Regeltechnik s.r.o. tržby 684,9 tis. €.

Je firma ELSZA - Elektro-Regeltechnik s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ELSZA - Elektro-Regeltechnik s.r.o. dosiahla zisk 334,7 tis. €.

Je ELSZA - Elektro-Regeltechnik s.r.o. platiteľom DPH?

ELSZA - Elektro-Regeltechnik s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ELSZA - Elektro-Regeltechnik s.r.o. sídli?

ELSZA - Elektro-Regeltechnik s.r.o. má sídlo na adrese Diakovce 917, Diakovce, 925 81.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026