Purum SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36273139
DIČ: 2022035730
IČ DPH: SK2022035730
Sasinkova 1, Holíč

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sasinkova 1, Holíč Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Čistenie a odvod odpadových vôd 37.00
Dátum vzniku: 28. 6. 2005
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2005
Spisová značka: Sro/17278/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Natália Boldišová od 14. 2. 2022
    konateľ
  • Spider Invest s.r.o. od 26. 7. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Purum SK s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 1 % na 62,1 tis. € a tržby jej klesli o 24 % na 1,3 mil. €.

1,3 mil. €
Tržby
62,1 tis. €
Zisk
1,3 mil. €
Celkové výnosy
317,8 tis. €
Aktíva
267,2 tis. €
Vlastné imanie
16 %
Celková zadlženosť
23,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,1 tis., 2022 6,1 tis., 2023 87,4 tis., 2024 62,8 tis., 2025 62,1 tis.20212,1 tis.20226,1 tis.202387,4 tis.202462,8 tis.202562,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 984,6 tis., 2022 1,4 mil., 2023 1,9 mil., 2024 1,7 mil., 2025 1,3 mil.2021984,6 tis.20221,4 mil.20231,9 mil.20241,7 mil.20251,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,3 mil. € 62,1 tis. €
2024 1,7 mil. € 62,8 tis. €
2023 1,9 mil. € 87,4 tis. €
2022 1,4 mil. € 6,1 tis. €
2021 984,6 tis. € 2,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky125,9 tis. €
  • Finančné účty190,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,0 tis. €
  • Fondy zo zisku697 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov197,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie62,1 tis. €
  • Rezervy3,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky44,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie168 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Purum SK s.r.o. v konkurze?

Purum SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Purum SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Purum SK s.r.o. tržby 1,3 mil. €.

Je firma Purum SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Purum SK s.r.o. dosiahla zisk 62,1 tis. €.

Je Purum SK s.r.o. platiteľom DPH?

Purum SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Purum SK s.r.o. sídli?

Purum SK s.r.o. má sídlo na adrese Sasinkova 1, Holíč, 908 51.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026