Fraštacká lekáreň, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36269999
DIČ: 2021972942
IČ DPH: SK2021972942
SNP 10, Hlohovec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: SNP 10, Hlohovec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.73
Dátum vzniku: 24. 3. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2005
Spisová značka: Sro/16889/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovanie v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • PharmDr. Peter Nevydal od 24. 3. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Fraštacká lekáreň, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 9 % na 51,5 tis. € a tržby jej narástli o 15 % na 1,8 mil. €.

1,8 mil. €
Tržby
51,5 tis. €
Zisk
1,8 mil. €
Celkové výnosy
422,5 tis. €
Aktíva
109,2 tis. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť
11,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 20,1 tis., 2022 22,8 tis., 2023 26,3 tis., 2024 47,0 tis., 2025 51,5 tis.202120,1 tis.202222,8 tis.202326,3 tis.202447,0 tis.202551,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,5 mil., 2022 1,4 mil., 2023 1,3 mil., 2024 1,6 mil., 2025 1,8 mil.20211,5 mil.20221,4 mil.20231,3 mil.20241,6 mil.20251,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,8 mil. € 51,5 tis. €
2024 1,6 mil. € 47,0 tis. €
2023 1,3 mil. € 26,3 tis. €
2022 1,4 mil. € 22,8 tis. €
2021 1,5 mil. € 20,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok43,4 tis. €
  • Zásoby139,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky132,8 tis. €
  • Finančné účty105,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie975 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov50,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie51,5 tis. €
  • Rezervy3,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky305,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Fraštacká lekáreň, s.r.o. v konkurze?

Fraštacká lekáreň, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Fraštacká lekáreň, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Fraštacká lekáreň, s.r.o. tržby 1,8 mil. €.

Je firma Fraštacká lekáreň, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Fraštacká lekáreň, s.r.o. dosiahla zisk 51,5 tis. €.

Je Fraštacká lekáreň, s.r.o. platiteľom DPH?

Fraštacká lekáreň, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Fraštacká lekáreň, s.r.o. sídli?

Fraštacká lekáreň, s.r.o. má sídlo na adrese SNP 10, Hlohovec, 920 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026