RABALUX SK. Svietidlá, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36268313
DIČ: 2021940162
IČ DPH: SK2021940162
Alžbetínske nám. 328, Dunajská Streda

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Alžbetínske nám. 328, Dunajská Streda Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.59
Dátum vzniku: 3. 2. 2005
DPH: Platiteľ DPH od 9. 2. 2005
Spisová značka: Sro/16620/T
Predmet podnikania (výber): veľkoobchodná a maloobchodná činnosť s tovarom všetkého druhu v rozsahu voľnej živnosti; reklamná a propagačná činnosť; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Zuzana Siposová od 19. 12. 2023
    konateľ
  • Rábalux Világítástechnika Zártkörűen Műkodő Részvénytársaság od 4. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RABALUX SK. Svietidlá, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 5 % na 35,2 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 1,5 mil. €.

1,5 mil. €
Tržby
35,2 tis. €
Zisk
1,5 mil. €
Celkové výnosy
404,5 tis. €
Aktíva
42,5 tis. €
Vlastné imanie
89 %
Celková zadlženosť
18,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 92,1 tis., 2022 46,5 tis., 2023 36,6 tis., 2024 37,1 tis., 2025 35,2 tis.202192,1 tis.202246,5 tis.202336,6 tis.202437,1 tis.202535,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,5 mil., 2022 1,5 mil., 2023 1,4 mil., 2024 1,6 mil., 2025 1,5 mil.20211,5 mil.20221,5 mil.20231,4 mil.20241,6 mil.20251,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,5 mil. € 35,2 tis. €
2024 1,6 mil. € 37,1 tis. €
2023 1,4 mil. € 36,6 tis. €
2022 1,5 mil. € 46,5 tis. €
2021 1,5 mil. € 92,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok10,8 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok28,0 tis. €
  • Zásoby139 €
  • Krátkodobé pohľadávky303,6 tis. €
  • Finančné účty57,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie35,2 tis. €
  • Rezervy1,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky357,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RABALUX SK. Svietidlá, s.r.o. v konkurze?

RABALUX SK. Svietidlá, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RABALUX SK. Svietidlá, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RABALUX SK. Svietidlá, s.r.o. tržby 1,5 mil. €.

Je firma RABALUX SK. Svietidlá, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RABALUX SK. Svietidlá, s.r.o. dosiahla zisk 35,2 tis. €.

Je RABALUX SK. Svietidlá, s.r.o. platiteľom DPH?

RABALUX SK. Svietidlá, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RABALUX SK. Svietidlá, s.r.o. sídli?

RABALUX SK. Svietidlá, s.r.o. má sídlo na adrese Alžbetínske nám. 328, Dunajská Streda, 929 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026