FEIN elektronáradie, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36267163
DIČ: 2021933254
IČ DPH: SK2021933254
Stará Vajnorská 90, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Stará Vajnorská 90, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.64
Dátum vzniku: 1. 1. 2005
Základné imanie: 265,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 19. 1. 2005
Spisová značka: Sro/121440/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprotredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Lubor Melichercik od 17. 5. 2016
    konateľ
  • C. & E. Fein GmbH od 5. 11. 2022
    spoločník
  • FEIN Holding GmbH & Co. KG od 5. 11. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FEIN elektronáradie, s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu na 60,7 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 2,3 mil. €.

2,3 mil. €
Tržby
60,7 tis. €
Strata
2,4 mil. €
Celkové výnosy
407,9 tis. €
Aktíva
278,2 tis. €
Vlastné imanie
32 %
Celková zadlženosť
4,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,2 tis., 2022 19,4 tis., 2023 152,1 tis., 2024 −5,3 tis., 2025 −60,7 tis.20212,2 tis.202219,4 tis.2023152,1 tis.2024−5,3 tis.2025−60,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,0 mil., 2022 2,6 mil., 2023 2,7 mil., 2024 2,4 mil., 2025 2,3 mil.20212,0 mil.20222,6 mil.20232,7 mil.20242,4 mil.20252,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,3 mil. € -60,7 tis. €
2024 2,4 mil. € -5,3 tis. €
2023 2,7 mil. € 152,1 tis. €
2022 2,6 mil. € 19,4 tis. €
2021 2,0 mil. € 2,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok10,3 tis. €
  • Zásoby31,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky222,0 tis. €
  • Finančné účty142,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie265,6 tis. €
  • Fondy zo zisku26,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov46,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-60,7 tis. €
  • Rezervy17,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky112,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FEIN elektronáradie, s.r.o. v konkurze?

FEIN elektronáradie, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FEIN elektronáradie, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FEIN elektronáradie, s.r.o. tržby 2,3 mil. €.

Je firma FEIN elektronáradie, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FEIN elektronáradie, s.r.o. vykázala stratu 60,7 tis. €.

Je FEIN elektronáradie, s.r.o. platiteľom DPH?

FEIN elektronáradie, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FEIN elektronáradie, s.r.o. sídli?

FEIN elektronáradie, s.r.o. má sídlo na adrese Stará Vajnorská 90, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026