M & F Service spol. s r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36266540
DIČ: 2021915225
IČ DPH: SK2021915225
Športová 444/69, Most pri Bratislave

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Športová 444/69, Most pri Bratislave Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Prenájom a lízing 77.39
Dátum vzniku: 4. 12. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 1. 2016
Spisová značka: Sro/103641/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Milan Furička od 10. 2. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť M & F Service spol. s r. o. v roku 2025 znížila stratu o 12 % na 843 € a tržby jej klesli o 4 % na 172,4 tis. €.

172,4 tis. €
Tržby
843 €
Strata
198,0 tis. €
Celkové výnosy
204,1 tis. €
Aktíva
-71,6 tis. €
Vlastné imanie
135 %
Celková zadlženosť
15,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,6 tis., 2022 7,5 tis., 2023 −15,5 tis., 2024 −960, 2025 −84320217,6 tis.20227,5 tis.2023−15,5 tis.2024−9602025−843
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 11,8 tis., 2022 32,2 tis., 2023 69,1 tis., 2024 179,7 tis., 2025 172,4 tis.202111,8 tis.202232,2 tis.202369,1 tis.2024179,7 tis.2025172,4 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 56,0 tis., 2022 52,8 tis., 2023 94,0 tis., 2024 181,9 tis., 2025 198,0 tis.202156,0 tis.202252,8 tis.202394,0 tis.2024181,9 tis.2025198,0 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 0, 2023 0, 2024 1,1 tis., 2025 96020210202202023020241,1 tis.2025960
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 172,4 tis. € -843 €
2024 179,7 tis. € -960 €
2023 69,1 tis. € -15,5 tis. €
2022 32,2 tis. € 7,5 tis. €
2021 11,8 tis. € 7,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-71,6 tis. €
  • Záväzky275,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma M & F Service spol. s r. o. v konkurze?

M & F Service spol. s r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma M & F Service spol. s r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala M & F Service spol. s r. o. tržby 172,4 tis. €.

Je firma M & F Service spol. s r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 M & F Service spol. s r. o. vykázala stratu 843 €.

Je M & F Service spol. s r. o. platiteľom DPH?

M & F Service spol. s r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma M & F Service spol. s r. o. sídli?

M & F Service spol. s r. o. má sídlo na adrese Športová 444/69, Most pri Bratislave, 900 46.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026