MRAZIARNE KOPČANY, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36266264
DIČ: 2021914565
IČ DPH: SK2021914565
Štefánikovo námestie 614, Kopčany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štefánikovo námestie 614, Kopčany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.22
Dátum vzniku: 26. 11. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2005
Spisová značka: Sro/15516/T
Predmet podnikania (výber): prevádzkovanie colného skladu; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • René Nebyla od 22. 5. 2025
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MRAZIARNE KOPČANY, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 75 % na 582 € a tržby jej klesli o 4 % na 886,3 tis. €.

886,3 tis. €
Tržby
582 €
Zisk
890,4 tis. €
Celkové výnosy
368,6 tis. €
Aktíva
95,1 tis. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť
10,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 27,5 tis., 2022 19,9 tis., 2023 247, 2024 2,4 tis., 2025 582202127,5 tis.202219,9 tis.202324720242,4 tis.2025582
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 659,9 tis., 2022 886,5 tis., 2023 1,1 mil., 2024 925,4 tis., 2025 886,3 tis.2021659,9 tis.2022886,5 tis.20231,1 mil.2024925,4 tis.2025886,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 886,3 tis. € 582 €
2024 925,4 tis. € 2,4 tis. €
2023 1,1 mil. € 247 €
2022 886,5 tis. € 19,9 tis. €
2021 659,9 tis. € 27,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok91,4 tis. €
  • Zásoby115,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky126,4 tis. €
  • Finančné účty34,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov87,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie582 €
  • Dlhodobé záväzky1,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky267,9 tis. €
  • Bankové úvery3,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MRAZIARNE KOPČANY, spol. s r.o. v konkurze?

MRAZIARNE KOPČANY, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MRAZIARNE KOPČANY, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MRAZIARNE KOPČANY, spol. s r.o. tržby 886,3 tis. €.

Je firma MRAZIARNE KOPČANY, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MRAZIARNE KOPČANY, spol. s r.o. dosiahla zisk 582 €.

Je MRAZIARNE KOPČANY, spol. s r.o. platiteľom DPH?

MRAZIARNE KOPČANY, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MRAZIARNE KOPČANY, spol. s r.o. sídli?

MRAZIARNE KOPČANY, spol. s r.o. má sídlo na adrese Štefánikovo námestie 614, Kopčany, 908 48.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026