CONSILIO Consulting & Production, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36263443
DIČ: 2021863756
IČ DPH: SK2021863756
Galantská cesta 658/2F, Dunajská Streda

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Galantská cesta 658/2F, Dunajská Streda Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 7. 8. 2004
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/15189/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Kata Lelkes od 1. 4. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CONSILIO Consulting & Production, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 37 % na 17,7 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 49,6 tis. €.

49,6 tis. €
Tržby
17,7 tis. €
Zisk
136,5 tis. €
Aktíva
129,8 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 13,1 tis., 2022 7,6 tis., 2023 8,8 tis., 2024 12,9 tis., 2025 17,7 tis.202113,1 tis.20227,6 tis.20238,8 tis.202412,9 tis.202517,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 42,1 tis., 2022 47,4 tis., 2023 43,2 tis., 2024 47,2 tis., 2025 49,6 tis.202142,1 tis.202247,4 tis.202343,2 tis.202447,2 tis.202549,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 49,6 tis. € 17,7 tis. €
2024 47,2 tis. € 12,9 tis. €
2023 43,2 tis. € 8,8 tis. €
2022 47,4 tis. € 7,6 tis. €
2021 42,1 tis. € 13,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie129,8 tis. €
  • Záväzky6,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CONSILIO Consulting & Production, s.r.o. v konkurze?

CONSILIO Consulting & Production, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CONSILIO Consulting & Production, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CONSILIO Consulting & Production, s.r.o. tržby 49,6 tis. €.

Je firma CONSILIO Consulting & Production, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CONSILIO Consulting & Production, s.r.o. dosiahla zisk 17,7 tis. €.

Je CONSILIO Consulting & Production, s.r.o. platiteľom DPH?

CONSILIO Consulting & Production, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CONSILIO Consulting & Production, s.r.o. sídli?

CONSILIO Consulting & Production, s.r.o. má sídlo na adrese Galantská cesta 658/2F, Dunajská Streda, 929 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026