DACHMONT SLOVAKIA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36255475
DIČ: 2020172440
IČ DPH: SK2020172440
Teplická 753/48, Chtelnica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Teplická 753/48, Chtelnica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.52
Dátum vzniku: 21. 7. 2003
Základné imanie: 66,4 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 10. 2003
Spisová značka: Sro/14253/T
Predmet podnikania (výber): uskutočňovanie stavieb a ich zmien; výkon činnosti stavbyvedúceho; prípravné práce pre stavbu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marek Horváth od 21. 7. 2003
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DACHMONT SLOVAKIA, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 1,6 tis. € a tržby jej klesli o 21 % na 68,2 tis. €.

68,2 tis. €
Tržby
1,6 tis. €
Strata
171,6 tis. €
Aktíva
21,6 tis. €
Vlastné imanie
87 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −35,8 tis., 2022 9,0 tis., 2023 685, 2024 8,1 tis., 2025 −1,6 tis.2021−35,8 tis.20229,0 tis.202368520248,1 tis.2025−1,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 72,6 tis., 2022 94,4 tis., 2023 67,1 tis., 2024 85,9 tis., 2025 68,2 tis.202172,6 tis.202294,4 tis.202367,1 tis.202485,9 tis.202568,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 68,2 tis. € -1,6 tis. €
2024 85,9 tis. € 8,1 tis. €
2023 67,1 tis. € 685 €
2022 94,4 tis. € 9,0 tis. €
2021 72,6 tis. € -35,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie21,6 tis. €
  • Záväzky149,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DACHMONT SLOVAKIA, s.r.o. v konkurze?

DACHMONT SLOVAKIA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DACHMONT SLOVAKIA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DACHMONT SLOVAKIA, s.r.o. tržby 68,2 tis. €.

Je firma DACHMONT SLOVAKIA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DACHMONT SLOVAKIA, s.r.o. vykázala stratu 1,6 tis. €.

Je DACHMONT SLOVAKIA, s.r.o. platiteľom DPH?

DACHMONT SLOVAKIA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DACHMONT SLOVAKIA, s.r.o. sídli?

DACHMONT SLOVAKIA, s.r.o. má sídlo na adrese Teplická 753/48, Chtelnica, 922 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026